مدیر کل فرودگاه های استان گلستان:

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان از برقراری پرواز های حج تمتع از فرودگاه بین المللی گرگان به سرزمین وحی خبر داد و گفت: عملیات حج تمتع امسال فرودگاه گرگان، از تاریخ 20 لغایت 24 مرداد ماه توسط هواپیمایی سعودی انجام خواهد شد.

اعزام زائران گلستانی به بیت الله الحرام

به گزارش گلستان24؛ به نقل از کاسب امین؛ "رامین آذری" مدیر کل فرودگاه های استان گلستان در گفتگو با خبرنگار ما از برقراری پرواز های حج تمتع در سال جاری برای مردم استان گلستان خبر داد و گفت: همزمان با اعزام زائران بیت الله الحرام از سراسر کشور، عملیات انتقال زائران گلستانی به سرزمین وحی فراهم شده است.

وی در پاسخ به این سوال که چه تعداد از مردم گلستان امسال به سرزمین وحی مشرف خواهند شد، افزود: در عملیات اعزام سالجاری، بیش از چهار هزار زائر گلستانی به سرزمین وحی اعزام خواهند.

"آذری" تصریح کرد: عملیات حج تمتع امسال فرودگاه بین المللی گرگان، از تاریخ 20 لغایت 24 مرداد ماه توسط هواپیمایی سعودی انجام خواهد شد.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان اظهار کرد: امسال نیز همچون سالهای گذشته، با تلاش و تعامل همه دست اندرکاران حج ، بتوانیم آنگونه که شایسته است حجاج عزیز کشورمان را به سفر معنوی حج اعزام کنیم.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: امسال نیز همانند سال گذشته تمام ظرفیت ها و تلاش خود را برای سرویس دهی مطلوب به حجاج گلستانی به کار خواهیم بست و امیدوارم بتوانیم در پایان عملیات حج موجبات رضایت حجاج را فراهم آوریم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار