رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به اینکه ملت ایران در نظام اسلامی طعم خوش عزت و امنیت را درک کرده و شیاطین استکباری را به زانو درآورده است، گفت: 40 سال اقتدار این انقلاب نشان داد زمان به عقب برنمی‌گردد.

40 سال اقتدار انقلاب اسلامی نشان داد زمان به عقب برنمی‌گردد

به گزارش گلستان24؛حجت‌الاسلام احمدرضا احمدی شامگاه یک‌شنبه در جلسه اعضای شورای سیاستگذاری و راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گرگان در خصوص اهمیت لیالی قدر اظهار کرد: رمضان ماه فیوضات الهی است که هر کس بر اساس ظرفیت وجودی خودش از آن بهره‌مند می‌شود.

وی با بیان اینکه تذکرات و هشدارهای مقام معظم رهبری پیرامون غیرقابل اعتماد بودن استکبار بر همگان به اثبات رسیده است، تصریح کرد: عزت و اقتدار انقلاب اسلامی در پرتوی ولایت فقیه شکل گرفته و رمز پیشرفت نظام اسلامی به برکت وجود ولایت است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان افزود: با توجه به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص عملکرد و دستاوردهای نظام، باید خدمات ارزنده نظام به سمع و نظر مردم برسد و اینکه ایران در دوران پهلوی چه وضعیتی داشته و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به چه رشد و بالندگی رسیده است.

احمدی با بیان اینکه دشمن همواره به دنبال سنگ اندازی در مسیر انقلاب اسلامی بوده و هیچ گاه دست از فتنه‌گری برنمی‌دارد، گفت: استکبار و هم پیمانانش این اعتقاد را داشتند که نظام اسلامی چهل سالگی خود را نخواهد اما 40 سال اقتدار انقلاب اسلامی ایران نشان داد که زمان به عقب برنمی‌گردد و دوران سیاه ستمشاهی به زوال رفته است.

وی ابراز کرد: انقلاب اسلامی در تمامی امور تا ظهور حضرت ولیعصر عج با قدرت به راهش ادامه می‌دهد و نقشه دشمن را در تمامی توطئه‌ها برملا خواهد کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به اینکه جامعه به خصوص نسل جوان باید نسبت به خدمات ارزنده انقلاب اسلامی آگاهی پیدا کند، گفت: دشمن تلاش دارد که نظام اسلامی را ناکارآمد نشان دهد و در این مسیر تمامی ابزارهای خود را به کار گرفته اما به فضل الهی زمین گیر شده است.

احمدی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در چهل سالگی به بلوغ رسیده است، افزود: دشمن از پیشرفت انقلاب اسلامی می‌هراسد از اینکه این نظام به الگوی جهانی تبدیل شده در رنج است لذا تلاش خود را برای انزوای انقلاب اسلامی به کار گرفته اما به بن بست رسیده است برای اینکه پشتوانه اصلی این نظام را قدرت الهی و مردمی با محوریت ولایت فقیه شکل دادند.

/فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار