رئیس پلیس راهور استان گلستان گفت: محدودیت‌های ترافیکی در محل‌های برگزاری مراسم شب‌های قدر در استان گلستان اجرا میشود و پلیس از ورود وسایل نقلیه به مسیرهای منتهی به محل‌های برگزاری مراسم جلوگیری می‌کند.

محدودیت‌های ترافیکی ویژه لیالی قدر در گلستان اجرا می‌شود

به گزارش گلستان24؛سرهنگ ایوب شرافتی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری مراسم لیالی قدر در مناطق مختلف شهر گرگان اظهار داشت: پلیس از ورود وسایل نقلیه به مسیرهای منتهی به محل‌های برگزاری مراسم شب‌های قدر جلوگیری می‌کند.

وی با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی ویژه شب‌های قدر، افزود: در این شب‌ها از ساعت 21 ورود وسایل نقلیه در محدوده مصلی از خیایان لاله 13 و گلشن 14 و رسالت 24 به سمت مصلی ممنوع است.

رئیس پلیس راهور استان گلستان همچنین از محدودیت تردد در اطراف مسجد جامع خبر داد و افزود: ورود وسایل نقلیه از آفتاب 27 به طرف مسجد جامع و همچنین پارک وسایل نقلیه در اطراف مسجد جامع ممنوع است.

سرهنگ شرافتی با بیان اینکه در این شب‌ها از تردد موتور سیکلت‌ها در محدوده مسجد جامع و مصلی جلوگیری خواهد شد، گفت: این محدودیت‌های ترافیکی در مسیرهای منتهی به محل‌های برپایی مراسم در همه شهرستان‌های استان اعمال خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تسهیل و تامین نظم در عبور و مرور هدف تدابیر ترافیکی پلیس در این طرح است، اظهار کرد: در این طرح همکاران ما تلاش می‌کنند تا با حضور در این اماکن، از به وجود آمدن گره‌های ترافیکی و هرگونه انسداد مسیر جلوگیری کنند و از این رو از همه همشهریان خواستاریم تا با توجه به افزایش تردد در این شب‌ها، حتی‌الامکان از وسائل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

رئیس پلیس راهور استان گلستان با تاکید بر ضرورت همکاری مردم با عوامل پلیس برای روان‌سازی ترافیک در شب‌های احیا به همشهریان هشدار داد تا با توجه به تاریکی شب و استفاده از لباس‌های تیره، حتماً در هنگام عبور از عرض معابر از پل‌های روگذر و محل‌های مخصوص عابران پیاده استفاده کنند.

/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار