انتقاد استاد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی به تصویب لایحه FATF؛

استاد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گفت: نماینده وظیفه دارد بر اساس شاخص های نظام اسلامی، امام و منافع ملت اقدام کند نه اینکه انچه خودش می خواهد و دوست دارد به مردم تحمیل کند و منافع ملی را زیر سوال ببرد!

انقلابیون خسته مواضع خود را شفاف بگویند

به گزارش گلستان24؛ به نقل از دانشجوسلام؛ عضو هیئت علمی دانشگاه در اعتراض به تصویب لایحه FATF در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار کرد: اگر دولت و مجلس به دنبال مبارزه با فساد مالی و پولشویی هستند چرا قوانینی بر اساس منافع ملی ارائه نمی دهند.!

علی اصغر نصرالله نژاد گفت: متاسفانه عده ای با توهم توطئه زیر بار قرارداد برجام رفتند و امروز بر همگان نتایج آن مشخص شد و معلوم شد هیچ دستاوردی برای ما نداشته است و دوباره می خواهند با القاء دروغهای دیگر زیر بار قانونی بروند که در واقع تمام اطلاعات مالی ما را به دشمن می دهد.

نماینده گان به مردم توضیح دهند چه می کنند!

وی با انتقاد از نمایندگان مجلس گفت: نمایندگان باید به مردم پاسخ دهند که نماینده ملت و جامعه اسلامی ایران هستند و تصمیماتشان بر اساس فرمایشات امام و رهبری است یا نماینده امیال شخصی خودشانند؟!

این استاد دانشگاه افزود: قرادادهایی مانند FATF و سند 2030 به ظاهر برای شفاف سازی و یا ارتقاء نظام آموزشی است اما در باطن نظام بین الملل آن را طوری طراحی کرده است که از نظر فرهنگی و اجتماعی کشورهای دیگر را زیر سلطه می گیرد.

نصرالله نژاد ادامه داد: مطمعنا وضع اینگونه قوانین برای جاسوسی است و هدف آنان برای این است تا کمکهای مالی که ایران به گروههای مقاومت می کند و همچنین کارهای دیگر را در اختیار بگیرد و تخلیه اطلاعاتی کند.

 چهار تا تبصره و ماده ماهیت FATF را تغییر نمی دهد!

وی گفت:اینکه بگوییم با چهار تبصره و ماده می توانیم ماهیت آن را تغییر دهیم و بومی سازی کنیم در واقع خوش خیالی و سادگی است چرا که سازمان بین المل آن را طوری برنامه ریزی کرده که از کشورها سلب اختیار کرده و مجلس بداند تصویب این قانون صد در صد برخلاف منافع ملی مردم است.

استاد دانشگاه منابع طبیعی تصریح کرد: نماینده وظیفه دارد بر اساس شاخص های نظام اسلامی، امام و منافع ملت اقدام کند نه اینکه انچه خودش می خواهد و دوست دارد به مردم تحمیل کند و منافع ملی را زیر سوال ببرد!

تن دادن عده ای به حقارت مذاکره با شخص ترامپ!!

وی با انتقاد از درخواست حقارت بار عده ای در کشور گفت: متاسفانه این افراد با وجود بدعهدی آمریکا در برجام از این تجربه تلخ درس نگرفته اند و در رفتاری که حقارت و پستی آنها را نشان می دهد این بار درخواست مذاکره مستقیم نه با یک کشور بلکه با شخص ترامپ را مطرح کرده اند!

انقلابیون خسته مواضع خود را شفاف بگویند

این استاد دانشگاه ادامه داد: انقلابیون خسته و واداده شفاف به مردم بگویند از انقلاب خسته شده اند نه آنکه با دورویی  و به اسم راه امام و رهبری رفتارهایی صدر درصد مخالف با منافع ملی و هویت اسلامی را انجام دهند.

وی گفت: آنچه موجب نگرانی است این است که تفکری در انقلاب نفوذ کرده که در واقع در صدد است  شاخصه های انقلاب و ارزشهای آن را به یک ضد ارزش تبدیل کند و تعاریف را تغییر دهد.

عضو هیئت علمی دانشگاه گفت: وظیفه نخبگان است تا ابعاد این لایحه را برای مردم تشریح کنند و از نمایندگان توضیح بخواهند، چرا که این حق مردم است که بدانند که نمایندگانشان چه می کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار