فرمانده انتظامی استان:

فرمانده انتظامی استان از تشکیل 19 پرونده زمین خواری به ارزش 168 میلیارد ریال توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد.

 19 پرونده زمین خواری در استان تشکیل شد

به گزارش گلستان24؛ سردار " علی اکبر جاویدان" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، امنیت و حفاظت از مراتع و اراضی ملی را یک وظیفه همگانی دانست و گفت: ضرورت دارد با اقدامات پیشگیرانه نسبت به جلوگیری از تعدی به منابع ملی و طبیعی اقدامات مؤثری در دستور کار سازمان های مرتبط قرار گیرد.

وی با بیان اینکه متصرفان اراضی ملی با استفاده از روش های غیر قانونی و با جعل اسناد و مدارک نسبت به تصرف اراضی ملی اقدام می کنند، تصریح کرد: وحدت رویه و تعامل همه سازمان ها و نهادها و دستگاه های مرتبط می تواند مانع هرگونه تصرف اراضی ملی شود.

این مقام ارشد انتظامی استان با تأکید بر اینکه تعامل بسیار خوب با دستگاه قضائی در راستای تعامل با پدیده زمین خواری در استان گلستان وجود دارد، ادامه داد: زمین خواری یکی از خط قرمزهای پلیس است و در راستای مقابله با این پدیده نو ظهور از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ و نگهداری منابع ملی، تصریح کرد: مقابله هماهنگ همه دستگاه ها در حوزه برخورد با این این پدیده از جمله رموز موفقیت اجرای این طرح خواهد بود.

سردار جاویدان از تشکیل 19 پرونده زمین خواری به ارزش 168 میلیارد ریال از ابتدای سال خبر داد و گفت: در همین راستا 19 نفر دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار