معاون اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان خبرداد:

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان از اختصاص اعتبار جدید ویژه مشاغل خانگی در سال 97 خبر داد.

اختصاص اعتبار جدید ویژه مشاغل خانگی در استان

به گزارش گلستان24؛موسی بی باک در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: اعتبارات ویژه تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی استان در سال 97 به مبلغ 287 میلیارد ریال ابلاغ شد.

وی افزود: در راستای اجرای قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی و در جهت توسعه مشاغل خانگی در استان مبلغ 287 میلیارد ریال تسهیلات در سال97 اختصاص یافته است که این تسهیلات توسط بانک های ملی، صادرات، تجارت و رفاه کارگران پرداخت خواهد شد.

بی باک تصریح کرد: این تسهیلات به متقاضیانی که در زمینه کارآفرینی و طرح های پشتیبان و همچنین افراد مستقل که طرح هایشان همسو و منطبق با ظرفیت های استان و اولویت های اشتغال بوده و مورد تایید دستگاه های ذیربط باشد و نیز توجیه اقتصادی و فنی لازم را داشته باشند پرداخت خواهد شد.

معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تاکیدکرد: هدف ما پایدار کردن مشاغل خانگی و ساماندهی و هدفمند نمودن آن هاست.

وی همچنین خاطرنشان کرد: در سال گذشته اعتبار استان گلستان در مشاغل خانگی 192 میلیارد ریال بود که تا کنون بیش از 140 میلیارد ریال آن پرداخت شده و مابقی طرح ها در فرایند پذیرش و پرداخت تسهیلات می باشد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار