مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان از آغاز ثبت‌نام سیزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر در سال ۹۷ خبر داد.

آغاز ثبت‌نام سیزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر در گلستان

به گزارش گلستان24؛به‌نقل از روابط‌عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان، سعید مازندرانی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: ثبت‌نام سیزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر سال97 از 24 خرداد آغاز شد و تعاونی‌های سراسر استان می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

وی افزود: شرکت‌های تعاونی در همه گرایش‌ها تا 16 تیرماه فرصت دارند با مراجعه به تارنمای جشنواره به آدرس  www.taavonibartar.ir برای ثبت‌نام اقدام کنند.

مازندرانی هدف از این جشنواره را توسعه و ترویج فرهنگ تعاون در جامعه اعلام و تصریح کرد: معرفی توانمندی‌های بخش تعاون، ارج نهادن به زحمات تلاشگران بخش تعاون، ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان اعضاء خانواده بزرگ تعاون کشور، معرفی الگوهای عملی موفق تعاونی و ایجاد فضای مناسب برای انتقال دانش رسمی و بومی در تعاون و توسعه مشارکت‌های مردمی از دیگر اهداف این جشنواره است.

وی اظهار داشت: سیزدهمین دوره جشنواره تعاونی‌های برتر که شامل 22 گرایش تعاونی و 3 گرایش اتحادیه است در هفته دوم شهریور ماه برگزار خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان تصریح کرد: زمان داوری برای انتخاب تعاونی های برتر، هفته آخر تیرماه است و بازدید از تعاونی‌های واجد شرایط و اعلام نتایج نیز در مردادماه اعلام خواهد شد.

مازندرانی اظهار کرد: بیش از 11 هزار تعاونی در استان گلستان ثبت شده که می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار