در دیدار اعضای شورای فرهنگی، اجتماعی زنان با خانواده معدنچیان مطرح شد؛

شب گذشته مسئول میز زن و خانواده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تهران، اعضای شورای فرهنگی، اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی و جمعی از فعالین رسانه‌ی شهرستان با خانواده ۳ جانباخته معدن زمستان یورت آزادشهر دیدار کردند.

استاندار به وعده اش عمل نکرد

به گزارش گلستان24؛به نقل از تیتر آزاد، شب گذشته مهری طالبی دارستانی مسئول میز زن و خانواده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تهران، اعضای شورای فرهنگی، اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی و جمعی از فعالین رسانه‌ی شهرستان آزادشهر با خانواده ۳ جانباخته معدن زمستان یورت آزادشهر دیدار کردند.

در این دیدار خانم میردار، همسر یکی از جانباختگان معدن زمستان یورت آزادشهر، ضمن تشکر از حضور خانم طالبی، به نمایندگی از خانواده های معدنچیان، از وی درخواست کرد تا برای دیدار خانواده جانباختگان معدن با مقام معظم رهبری رایزنی کند. 

وی افزود: حقوقی که بیمه بعد از فوت همسرانمان برای ما در نظر گرفته است یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان می باشد و این میزان حقوق کفاف زندگی ما را نمیدهد. ضمن اینکه حقوق شوهر بنده که بیش از ۱۵ سال سابقه کار داشت با فردی که یک سال سابقه کار داشته برابر است.

میردار همچنین در خصوص پیگیری برای پیدا شدن مقصران واقعی حادثه تاکید کرد و از وعده محقق نشده سید مناف هاشمی استاندار گلستان گفت.

وی اعلام کرد: در تاریخ ۲۸ فروردین امسال استاندار گلستان وعده داد که یک نفر از اعضای خانواده معدنچیان را به سر کار خواهد برد و دستور آن را به مدیرکل اداره کار استان داد، اما خبری از اشتغال برای هیچ فردی از خانواده معدنچیان نشد.

میردار در ادامه گفت: با پیگیری زیاد بنده، به دامادم پیشنهاد کردند که در معدن کارگری کند و این در حالی است که برای کار در معدن نیاز به سفارش مسئولین نیست و اگر کسی جرات کار در معدن را داشته باشد، معدن سریعا وی را جذب خواهد کرد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار