مدیرکل کمیته امداد گلستان گفت: با همکاری کمیته امداد و خانه مطبوعات استان گلستان، مرکز نیکوکاری رسانه با تلاش خبرنگاران افتتاح می‌شود.

افتتاح مرکز نیکوکاری رسانه استان

به گزارش گلستان24؛به نقل از روابط عمومی کمیته امداد گلستان، امان اله حسین پور، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان در دیدار با هیئت‌مدیره خانه مطبوعات با اشاره به اینکه خبرنگاران می‌توانند پل ارتباطی خوبی میان خیران و محرومان باشند، گفت: مرکز نیکوکاری رسانه استان گلستان می‌تواند باهدف تعامل دوسویه و استفاده از ظرفیت خیران و مسئولان شهری و استانی، کمک‌های خیرخواهانه آن‌ها را با حفظ شان و حرمت نیازمندان آبرومند توزیع کند.

 

وی افزود: کمیته امداد به‌عنوان وکیل نیازمندان جامعه، پیگیری مطالبات امور دهک‌های پایین جامعه را در حوزه‌های فرهنگی، بهداشت و درمان، مسکن، اشتغال و حوزه‌های حمایتی بر عهده دارد.

 

حسین پور تصریح کرد: کمک به اقشار آسیب‌پذیر جامعه فقط وظیفه کمیته امداد نیست بلکه همه دستگاه‌ها رفع مشکل این افراد را تکلیف اجتماعی خود بدانند تا با همکاری و همراهی یکدیگر بتوانیم زمینه توانمندسازی نیازمندان جامعه را فراهم‌سازیم.

 

وی با اشاره به ظرفیت بسیار بالای رسانه ها در ترغیب مردم، عنوان کرد: رسانه‌ها به‌عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان، نقش به سزایی برای روشنگری دستگاه‌های دولتی، خیران و مردم بر عهده دارند.

 

حسین پور افزود: رسانه‌ها با انعکاس خدمات و عملکرد کمیته امداد موجب افزایش اعتماد عمومی و جذب حامی و خیران بیشتر می‌شود که این امر منتج به افزایش مشارکت‌های مردمی و گره‌گشایی بیشتر از مشکلات نیازمندان می‌شود.

 

وی با اشاره به تعامل بسیار خوب رسانه‌ها با کمیته امداد استان گلستان، افزود: رسانه‌ها می‌توانند با درج گزارش‌ها و اخبار خود، دستگاه‌ها و نهادها را نسبت به وظایف خود حساس کنند و خدمات بیشمار این نهاد به مناطق محروم را که دیگران نمی‌توانند مستقیماً ببینند، به تصویر بکشاند.

 

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان یادآور شد: در روزهای اخیراً علیرغم هجمه‌های بیگانگان به این نهاد انقلابی برای خدشه‌دار کردن اذهان عمومی خوشبختانه به خاطر همسویی و همراهی صمیمانه و مدبرانه رسانه‌ها و همچنین دفاع و انعکاس بیشتر آن‌ها از خدمات کمیته امداد باعث روشنگری افراد جامعه و نقش برآب کردن توطئه دشمن شده است.

 

در این دیدار اصحاب رسانه استان گلستان آمادگی خود را برای ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری و انعکاس فعالیت این نهاد اعلام کردند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار