معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان گفت: استان گلستان پایتخت فرهنگ و هنر کشور است و جرجانی ها، مختومقلی ها، میرفندرسکی ها بزرگانی برخاسته از گلستان هستند.

 استان گلستان پایتخت فرهنگ و هنر کشور است

به گزارش گلستان24؛علی اصغر طهماسبی، معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان، امروز (4 تیر) در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: در چهار سال گذشته در حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی هیچ هنری از هنرمندان و هیچ کنسرتی در استان تعطیل نشده است.

 

وی با بیان اینکه شورای تامین استان حتی در زمان اغتشاشات دی ماه سال گذشته هیچ برنامه ای را کنسل نکرد، افزود: سال گذشته 750 سخنران کشوری به استان آمدند و برنامه اجرا کردند و هیچ اتفاقی نیفتاد.

 

طهماسبی تصریح کرد: استان گلستان پایتخت فرهنگ و هنر کشور است. جرجانی ها، مختومقلی ها، میرفندرسکی ها بزرگانی برخاسته از گلستان هستند.

 

وی خاطرنشان کرد: در استان گلستان از همه کشور جمعیت داریم و همه اقوام با وحدت در کنار هم زندگی می کنند. رشد و توسعه استان به وجود همین اقوام است.

 

معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان اظهارداشت: در حوزه فرهنگ استاندار برای سال جاری، 7 جشنواره فرهنگی ورزشی را برای استان پیش بینی کرده است.

 

وی یادآور شد: نوروز امسال نیز یکصد و 40 منطقه گردشگری استان به مسافران شناسانده شد و ماندگاری گردشگران به بیش از 24 ساعت رسیده است.

 

طهماسبی در پایان گفت: ما در کنار هنرمندان، نویسندگان و انجمن های سنفی هنری و فرهنگی هستیم و از آنها حمایت می کنیم.

/شبستان

ارسال نظر

آخرین اخبار