معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس:

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: در سال‌های اخیر برای جذب نیرو در دستگاه‌های دولتی با مشکل مواجه هستیم با این حال اگر شرایط فراهم شود، خانواده‌های شهدا در اولویت هستند.

با وجود شرایط دشوار جذب نیرو، خانواده شهدا در اولویتند

به گزارش گلستان24؛عبدالقدیر کریمی ظهر امروز در دیدار با خانواده شهیدان مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان اظهار داشت: در حال حاضر در حوزه جذب نیرو چه به صورت شرکتی، قراردادی و چه به شکل رسمی مشکل داریم و شرایط جذب نیرو امسال نسبت به سال گذشته بسیار سخت‌تر شده است.

وی افزود: تمام سعی و تلاش ما این است که اگر گشایشی در جذب نیرو و اشتغالزایی در شهرستان ایجاد شود، خانواده شهدا را در اولویت قرار دهیم.

حجت‌الاسلام علی فتحی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس هم اظهار داشت: این شهدا برای امنیت و آرامش مردم به طور شبانه‌روزی تلاش کردند و در این مسیر به شهادت رسیدند.

وی افزود: امروز دشمن به طور همه جانبه ایران را مورد هجمه خود قرار داده و از هر مسیری درصدد ضربه و آسیب به کشور به ویژه ملت ایران است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گنبدکاووس تصریح کرد: امروز دشمن با معتاد کردن جوانان در نظر دارد انرژی لازم را از جوانان ما بگیرد و همه ما باید در کنار هم با این بلای خانمانسوز مبارزه کنیم.

پدر شهید مهدی داوری هم در این دیدار از بیکاری فرزندانش و بی توجهی مسئولان به آنها گلایه کرد و گفت: شرایط اشتغالزایی بسیار سخت شده و جوانان در صورت بیکاری به سوی کارهای خلاف روی خواهند آورد.

امروز مسئولان شهرستان گنبدکاووس از 2 خانواده شهید به نام‌های شهید مهدی داوری و شهید نجف بهلکه که درگیری و مبارزه با اشرار و قاچاقچیان به درجه رفیع رسیدند، دیدار کردند.

/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار