وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خطاب به مردم گنبد:

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به خبر خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی گفت:خیلی راغب بودم که در استقبال از سردار آزمون در منطقه باشیم که این امکان فراهم نیست، اما از شما می‌خواهم وی را از تصمیمش درخصوص عدم حضور در تیم ملی منصرف کنید.

سردار را از خداحافظی از تیم ملی منصرف کنید

به گزارش گلستان24؛علی ربیعی ظهر امروز در نشست با تولیدکنندگان این شهرستان اظهارداشت: استان گلستان جزو 5 استان نخست کشور در زمینه اشتغال روستایی است و با روندی که وجود دارد، پیش‌بینی می‌کنیم که در تخصیص اعتبار به این استان دچار کمبود شویم.

وی افزود: در این صورت از 30 درصد اعتباری که به صورت گلوبال پیش‌بینی شده است، به این استان اختصاص خواهیم داد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اداکه با اشار به مشکلات مرغداران بیان داشت: مرغداری جزو صنایعی است که در کشور موردتوجه قرار گرفته و تلاش شده که به مشکلات تولیدکنندگان رسیدگی شود. با توجه به صحبت‌هایی که برخی از نمایندگان مرغداران درباره وضعیت نهاده‌ها و انحصاری بودن قیمت آنها و البته فروش بالاتر از ارزدولتی، مطرح کردند؛ این موارد را در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مطرح خواهیم کرد.

وی ادامه داد: مسائل مرغداران را با همکاری وزارت جهادکشاورزی بررسی می‌کنیم و در گلستان هم استاندار با جدیت به دنبال حل این مسائل است.

ربیعی در بخش دیگر سخنان خود به موضوع روستاهای بدون بیکار اشاره کرد و گفت: استان گلستان در این طرح پیشگام بوده و 40 روستا در این استان در قالب طرح روستای بدون بیکار گنجانده شده است که از این تعداد 4 روستا در گنبدکاووس واقع شده‌اند.

وی با اشاره به پروژه کشتگاه خورشیدی در روستای دوزاولوم گنبدکاووس بیان داشت: این پروژه با سرمایه گذاری صندوق کارآفرینی امید و با اشتغالزایی 170 نفر اجرا شده که علاوه بر تأمین برق روستاها، شرایط فروش برق را هم دارا بوده و به عنوان یک شغل سبز می‎توان از آن یاد کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از محمد شهرکی، یکی از خیرین بنام منطقه و کشور که در زمینه آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد فعالیت می کند، گفت: مطمئن هستم وقتی از کار برکنار شوم پرونده دادگاهی زیادی برای من ایجاد خواهد شد، همانطور که در حال حاضر پرونده‌هایی مطرح شده است. من می‌خواهم از آقای شهرکی قول بگیرم که در آن زمان پرونده‌های بنده را به دست گرفته و مرا از زندان آزاد کند.

وی درخصوص سردار آزمون، ملی پوش تیم فوتبال کشورمان و حواشی که اخیرا پیش آمده است، اظهارداشت: خیلی راغب بودم که در استقبال از سردار آزمون در منطقه باشیم که متاسفانه این امکان فراهم نیست، اما از شما می‌خواهم وی را از تصمیمش درخصوص عدم حضور در تیم ملی منصرف کنید.

/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار