رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گلستان گفت: دو هزار و 418 نفر ازاعضای سازمان واجد شرایط شرکت در پنجمین دوره انتخابات این سازمان در روز جمعه 22 تیرماه هستند.

شرکت 2418 نفر در انتخابات نظام مهندسی کشاورزی گلستان

به گزارش گلستان24؛حسین عابدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهارداشت: این انتخابات از ساعت 9 صبح تا 16 عصرجمعه در پردیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار و واجدین شرایط با در دست داشتن کارت ملی و کارت عضویت سازمان می توانند رای دهند.
وی گفت: در این انتخابات 45 نفر نامزد شدند که هشت نفر انصراف داده اند.
انتخابات پنجمین دوره سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در گلستان قرار بود اول تیرماه برگزار شود که به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضای واجد شرایط به 22 تیر سال جاری موکول شد.
در این انتخابات هفت نفر با رای اعضای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گلستان به مدت چهار سال انتخاب می شوند و علاوه بر این دو نفر توسط جهادکشاورزی، یک نفر توسط دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی و یک نفر توسط حفاظت محیط زیست برای عضویت در هیات مدیره معرفی می شود.
طبق گزارش نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گلستان، هشت هزار و 600 نفر دانش آموخته در 22 رشته بخش کشاورزی عضو این سازمان هستند که 50 درصد از این اعضا را بانوان تشکیل می دهند.
استان گلستان واقع در شمال کشور دارای یک میلیون و 869 هزار نفر جمعیت است که اقتصاد اصلی ساکنان آن بر پایه کشاورزی و دامپروری است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار