رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: چند طرح بزرگ تولیدی در استان هفته آینده با حضور وزیر صنعت افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

افتتاح طرح توسعه چند واحد تولیدی با حضور وزیر صنعت در گلستان افتت

به گزارش گلستان24؛ حسینقلی قوانلو ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن اواخر هفته جاری در هتل بوتانیک برگزار می شود.

وی با اشاره به حضور رحمانی، قائم مقام وزیر صنعت در این مراسم افزود: در همایش این روز گزارشی از روند توسعه صنعتی در استان ارائه خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بیان داشت: امسال یک واحد تولیدی استان به نام شرکت سازه‌های فولادی ایستا به عنوان واحد نمونه کشوری انتخاب شده است.

وی در خصوص سفر هفته آینده وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان گلستان گفت: در این سفر با حضور شریعتمداری، چند طرح بزرگ تولیدی در استان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

قوانلو افزود: در سفر وزیر صنعت طرح توسعه عالیا با 30 میلیارد تومان و طرح توسعه شرکت بانیا پلیمر با 30 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: طرح توسعه واحد تولیدی صباح نیز با 50 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این سفر کلنگ‌زنی می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اظهارداشت: وزیر صنعت از شرکت شورابه ید که دارای 90 درصد پیشرفت فیزیکی است در این سفر بازدید کرده و در یکی از جلسات رفع موانع تولید، کارگروه اقتصاد مقاومتی و یا تنظیم بازار حضور پیدا می‌کند.

/ تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار