اعضای شورای اسلامی شهر گنبدکاووس در آستانه آغاز دومین سال فعالیت خود اعضای هیئت رئیسه این شورا را برای یکسال انتخاب کردند.

انتخاب اعضای جدید هیئت ریسه شورای اسلامی شهر گنبد

به گزارش گلستان24؛شورای اسلامی شهر به عنوان نهاد مردمی و به نوعی بالادستی در حوزه عمران، آبادانی و فرهنگ سازی در سطح شهر یکی از مهم‌ترین نهادهایی است که به دلیل نظارت و هدایت شهرداری اصل خدمت‌رسانی و توجه به مردم در بطن آن مستتر است.

بدون تردید به هر میزانی از رشد یافتگی و توسعه ذهنی که در نهاد شورای اسلامی شهر نمایان شود می‌توان به همان میزان پیشرفت و آیادانی را در سطح شهر دید و به وضوح لمس کرد زیرا رابطه این دو مولفه مهم با یکدیگر بسیار تنگاتنگ و اساسی است.

با توجه به اینکه در هفته نخست شهریورماه مدت حکم یک ساله اعضای هیئت رئیسه شورای شهر گنبدکاووس به پایان خواهد رسید، به همین منظور در آستانه شروع دومین سال فعالیت شورای اسلامی شهر گنبدکاووس، اعضای این شورا در جلسه‌ای غیرعلنی و با حضور تمامی اعضای شورا هیئت رئیسه خود را برای مدت یک سال انتخاب کردند.

در این جلسه و با رای اکثریت اعضا «بابک پاکدل» که دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری و از افراد بی‌حاشیه و بیشتر فنی و کاری شوراست به عنوان رئیس و «رسول پایدار» با مدرک کارشناس ارشد بهداشت محیط در جایگاه نائب رئیس از سوی اعضای شورای اسلامی شهر گنبدکاووس انتخاب شدند.

همچنین عبدالغفور یاپنگ غراوی به عنوان منشی اول، آنه محمد قرنجیک به عنوان منشی دوم و پرویز ناصری به عنوان خزانه دار انتخاب شدند.

پیش از این «نبی الله آخوندی» که ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس را در دولت دهم نیز در کارنامه خود داشت در سال نخست فعالیت شورای پنجم گنبدکاووس در جایگاه ریاست شورا مشغول به فعالیت بود و «عارف گرگانی» مدیر اداری بیمارستان طالقانی گنبدکاووس نیز بر کرسی نائب رئیسی شورای اسلامی شهر گنبدکاووس تکیه زده بود.

گفتنی است شهر گنبدکاووس به عنوان مرکز بخش مرکزی شهرستان گنبدکاووس دارای جمعیتی بالغ بر 160 هزار نفر است که بر اساس دستورالعمل‌های جدید وزارت کشور دارای شورای اسلامی شهری با هفت نفر عضو است.

/فارس

ارسال نظر

آخرین اخبار