هزارجریبی:

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید دارد که دولت در زمینه تحقق شعار سال عملکرد موفقی نداشته است.

تولید داخلی مورد حمایت دولت نیست

به گزارش گلستان24؛نبی هزار جریبی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه دولت در ایجاد اشتغال پایدار وحمایت از تولید موفق نبوده است، گفت: در این مسیرتسهیلات کم بهره به روستاییان داده و قانون رفع موانع تولید نیز اجرایی شد اما نتایج این راه حل ها منجر به ایجاد اشتغالی جدید در کشور و حمایت از تولید نشد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس تاکید کرد: آمارهایی که دولت از اشتغالزایی ارائه می دهد واقعی نیست و روی کاغذ است، دراستان گلستان آمارهایی که از اشتغالزایی داده شده را مورد مطالعه قرارداده ایم تا ببینم چه میزان با واقعیت منطبق است.

نماینده مردم گرگان در مجلس دهم شورای اسلامی بیان داشت: دولت برای حمایت از تولید ملی باید مانع واردات بی رویه شود از سوی دیگر قاچاق کالا تولید از رونق می اندازد.

وی تاکید کرد : تا اصل موضوع و زیر ساخت ها آماده نشود هر چقدر پول تزریق شود باز تولید کننده داخلی موفق نخواهد شد چرا که قیمت تمام شده بالا می رود و کسی تمایلی به خرید کالای ایرانی گران ندارد.

هزارجریبی در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی  گفت: در کل  از عملکرد دولت دوازدهم راضی نیستم چرا که نتوانست با قاطعیت با فساد برخورد کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسابت مجلس عنوان کرد: تا زمانی که با فسدان اقتصادی برخورد نشود ارائه تسهیلات میلیاردی به واحدهای تولیدی تاثیری بر اشتغالزایی و تولید ملی نخواهد داشت بلکه باعث آشفتگی بیشتر بازار می شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار