در صحن شورای شهر گرگان مطرح شد که مطالعات طرح ساماندهی ورودی شرقی گرگان در حال انجام است.

مطالعه طرح ساماندهی ورودی شرقی گرگان در حال انجام است

به گزارش گلستان 24 ؛ شامگاه شنبه صد و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر گرگان با حضور اعضای شورا، شهردار و مدیران شهری گرگان برگزار شد.

در این جلسه فائزه عبداللهی عضو شورای اسلامی شهر گرگان اظهار کرد: باید لیستی از املاک شهرداری تهیه شود و در اختیار اعضای شورا قرار بگیرد.

وی با تأکید بر استفاده از افراد توانمند در شهرداری، ادامه داد: باید تکلیف اطلاعات شهرداری که به مشاورها داده شده، مشخص شود.

عبداللهی گفت: زمین و امکانات زیادی داریم که بدون استفاده باقی مانده است می توان آن ها را اجاره داد تا برای شهرداری کسب درآمد داشته باشد.

تشکیل تیم برای ایمنی محور ناهارخوران

در ادامه عبدالرضا دادبود، شهردار گرگان با بیان این که از تذکرات داده شده استقبال می کنم، به بیان گزارشی از اقدامات شهرداری به طور مختصر پرداخت و ادامه آن را به زمان بعد کرد.

2951797

وی گفت: برای ایمنی محور ناهارخوران تیمی تشکیل شده و پیگیر آن هستیم. بازدیدهایی توسط معاونت خدمات شهری و مدیر عامل سیما و منظر صورت می گیرد و انتقال سماورهای فروشگاه ها به داخل مغازه ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.

دادبود ادامه داد: مطالعات طرح ساماندهی محور شرقی گرگان در حال انجام است و فاز اول آن به زودی اجرا خواهد شد.

شهردار گرگان اضافه کرد: احداث پارک مسافر را هم توسط بخش خصوصی دنبال کرده و بازارچه های محلی را هم بعد از تأیید شورای ترافیکی ایجاد می کنیم.

وی تصریح کرد: میزان بدهی های جدید و گذشته شهرداری توسط یک تیم جمع آوری شده و اعلام خواهد شد.

در ادامه جلسه لوایح واگذاری یک واحد تجاری واقع در نعلبندان به کانون بازنشستگان، لایحه پرداخت خسارت تأخیر، لایحه فروش برخی لوازم ضایعاتی و مستعمل شهرداری، لایحه حق الزحمه نظارت جهت ایجاد پارکینگ های عمومی موقت در سطح شهر و لایحه خرید لوازم و اصلاح دیتا سنتر شهرداری در صحن مطرح شد.

انتهای پیام /

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار