تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد استان گلستان با اداره کل ورزش و جوانان منعقد شد.

تفاهم نامه همکاری کمیته امداد با اداره کل ورزش و جوانان گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ اسکندر اسکندری، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان و بهمن طیبی، مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان  تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

اسکندر اسکندری،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت:این تفاهم نامه به منظور توسعه فرهنگ ورزش و فعال کردن رشته‌های ورزشی مورد نیاز مددجویان با هماهنگی با هیئت های ورزشی استان گلستان امضا شد.

اسکندری با اشاره به لزوم خدمت رسانی مسئولان به محرومان ونیازمندان جامعه افزود: برگزاری سمینار و کارگاه های علمی و آموزشی برای رشد وتوسعه علمی،فرهنگی و ورزشی و گسترش اخلاق ورزشی و فضایل دینی در بین جوانان و ورزشکاران تحت حمایت این نهاد از اهداف این تفاهم نامه است.

وی عنوان کرد: فراهم کردن امکان استفاده از امکانات و تاسیسات طرفین و حمایت از طرح های پژوهشی از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.

اسکندری افزود: یکی از مهمترین برنامه‌های کمیته امداد استان گلستان استفاده از ظرفیت دیگر دستگاههای اجرایی برای کمک به محرومان و توانمندسازی فرهنگی،ورزشی و اجتماعی خانوارهای تحت حمایت این نهاد است.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: با توجه به نیاز اشتغال و ازدواج جوانان ضرورت توانمند سازی این طیف از افراد جامعه بیش از پیش احساس می‌شود.

اسکندری با اشاره به اهمیت شناسایی نخبگان ورزشی و استعدادیابی مددجویان گلستانی یادآور شد:استفاده مستقیم و غیر مستقیم افرادی که تمکن مالی مناسبی ندارد از ظرفیت های ورزشی و بسته های حمایتی اداره کل ورزش و جوانان و به کارگیری از فضای سالن های ورزشی برای ترویج و تبلیغ فرهنگ خداپسندانه احسان و نیکوکاری از جمله موارد همکاری با اداره کل ورزش و جوانان است.

وی با اشاره به اینکه استان گلستان دارای حدود ۱۹ هزار حامی داخلی و خارجی است عنوان کرد: کمیته امداد استان گلستان دارای ۱۰۶ هزار نفر و حدود ۴۰ هزار سالمند تحت حمایت است.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان از افزایش کمی و کیفی سمن ها، برگزاری کلاس های آموزشی وارائه مشاوره ازدواج به مددجویان تحت حمایت این نهاد با همکاری اداره کل ورزش و جوانان خبر داد.

انتهای پیام/ کمیته امداد

ارسال نظر

آخرین اخبار