فرمانده سپاه گرگان در اولین روز از هفته فرهنگی گرگان که به مناسبت سالروز ورود امام حسن عسگری علیه السلام نامگذاری شده است از کم‌توجهی مسوولان فرهنگی این شهرستان انتقاد کرد.

کار فرهنگی در گرگان همت انقلابی می‌خواهد

به گزارش گلستان۲۴؛به نقل از بسیج، باقر رحمانی در حاشیه برگزاری مراسم گلباران محل جلوس امام حسن عسگری علیه السلام در گرگان اظهار کرد: متاسفانه بعضی از مسوولان  فرهنگی در گرگان فقط اسم فرهنگ را یدک می‌کشند و میل و رغبتی به کار موثر فرهنگی در این شهرستان را ندارند.
 
وی تصریح کرد:کار فرهنگی نیازمند همت انقلابی همه مسوولان و دستگاه‌های فرهنگی گرگان است و در این سال‌ها سپاه و بسیج به تنهایی جور بقیه را کشیده‌اند.
 * مدیران کم‌توجه به مسائل فرهنگی با چه رویی پاسخگوی امام و شهدا هستند
رحمانی خاطرنشان کرد:کسانی که امروز به مقوله ولایت، شهدا، مسائل و اتفاقات مهم فرهنگی و انقلابی گرگان کم‌توجهی می‌کنند با چه رویی پاسخگوی امام و شهدا هستند.
فرمانده سپاه گرگان با اشاره به برنامه‌های فرهنگی در گرگان گفت:سپاه و بسیج شهرستان گرگان با همکاری شهرداری و سازمان فرهنگی ورزشی این شهرستان برنامه‌های خوبی را برای هفته فرهنگی گرگان برنامه‌ریزی کردند که به عنوان نمونه می‌توان به برگزاری مراسم گلباران محل حضور امام حسن عسگری علیه السلام، برگزاری ایستگاه‌های صلواتی، برگزاری کرسی تلاوت وجشن خیابانی اشاره کرد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار