معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان با اشاره به بارش باران در استان، گفت: جاده‌های استان گلستان لغزنده است و نیاز است رانندگان با احتیاط کامل در این مسیر برانند و رفت و آمد در جاده‌های کوهستانی استان نیز با زنجیرچرخ ممکن است.

 تردد در جاده‌های کوهستانی گلستان فقط با زنجیرچرخ ممکن است

به گزارش گلستان 24 ؛ غلامرضا بیکی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به بارش برف در جاده‌های کوهستانی استان اظهارداشت: اکنون در جاده‌های کوهستانی خوش‌ییلاق آزادشهر به شاهرود سمنان، توسکستان گرگان به شاهرود در سمنان و درازنوی کردکوی برف می‌بارد و مه‌آلود است.

بیکی گفت: با آغاز بارش برف از دیشب راهداران عملیات نمک و شن‌پاشی در جاده‌های کوهستانی را انجام داده‌اند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان افزود: جاده جنگل گلستان به خراسان شمالی نیز بارش باران گزارش شده و دیگر جاده‌های استان نیز مه‌آلود و به سبب باران ساعات گذشته لغزنده است و رانندگان باید با احتیاط کامل برانند.

بیکی از رانندگان خواست هنگام رفت و آمد در جاده‌ها به ویژه جاده‌های کوهستانی از سلامت امکانات گرمایشی خودروی خود مطمئن شوند و لباس گرم همراه داشته باشند.

وی همچنین افزود: به سبب انجام عملیات راهسازی در محور اولنگ رامیان به شاهرود در سمنان این مسیر بسته است و رفت و آمدهای محلی تا سه‌راه کشکک و رضی امکان پذیر است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان اظهار کرد: در طرح زمستانه راهداری استان گلستان، 24 گروه راهداری با 163 خودرو سبک و سنگین آماده‌باش است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

آخرین اخبار