در حکمی از سوی دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛

آخوند عبدالحی میرزاعلی امام جمعه اهل سنت آق قلا به عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گلستان منصوب شد.

 آخوند میرزاعلی سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی گلستان شد

به گزارش گلستان 24 به نقل از تسنیم، آخوند عبدالحی میرزا علی، در حکمی از سوی دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، به‌عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان گلستان منصوب شد.

علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، ضمن تقدیر از اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در دوران مدیریت رضا قوانلو در اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان گلستان، در حکمی آخوند عبدالحی میرزا علی را به‌عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان گلستان، منصوب کرد.

رضا قوانلو از فروردین 1394 به عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گلستان فعالیت داشته و آخوند عبدالحی میرزا علی نیز از کارکنان باسابقه اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان است و در کارنامه کاری وی امام جمعه اهل سنت آق قلا و سمت مشاور استاندار گلستان در امور اهل سنت به چشم می‌خورد.

در حکم دبیرکل نهاد کتابخانه های کشور آمده است: نظر به تجربیات و تعهدات جنابعالی در عرصه فرهنگی، به موجب این ابلاغ تا تعیین مدیرکل جدید به عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان گلستان تعیین می‌شوید.

امید است در سایه توجهات ذات باریعالی و بهره‌مندی از همکاری و همدلی با مقامات محترم استان، اعضای محترم انجمن‌ها و همکاران گرامی در تحقق اهداف و سیاست‌های توسعه‌ کمی و کیفی کتابخانه‌های عمومی کشور و اهداف عالیه‌ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

آخرین اخبار