خاطره‌ای از حضرت آیت الله خامنه‌ای پیرامون خوشگذرانی صهیونیست‌ها در باغ شیان تهران که در زمان طاغوت صورت می‌گرفت را می‌خوانید.


خاطره رهبر انقلاب از خوشگذرانی صهیونیست‌ها در باغ شیان تهران

به گزارش گلستان 24 ؛ حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در بهمن ماه دو سال گذشته و در دیدار مردم آذربایجان شرقی، خاطره‌ای را پیرامون خوشگذرانی صهیونیست‌ها در باغ شیان تهران که در زمان طاغوت صورت می‌گرفت را بیان کردند که در ادامه می‌خوانید.

روزگاری صهیونیست‌ها در باغ شیان تهران خوشگذرانی می‌کردند!

نسبت به ماقبل انقلاب مقایسه میکنیم؛ در زمینه‌های زیربنایی -که این مسائل زیربنایی برای آینده‌ی کشور و پیشرفت کشور بسیار مهم است- در یک مواردی پیشرفت کشور در دوران انقلاب هزار درصد است، یعنی ده برابر؛ در بعضی از موارد دوهزار درصد تا شش هزار درصد، یعنی شصت برابر. تعداد دانشجو، پیشرفت علمی، کارهای زیربنایی، مسائل فراوان عظیم فرهنگی، آبرو و عزّت ملّی را مقایسه می‌کنیم با قبل از انقلاب، با دوران طاغوت، با دوران تسلّط آمریکا، با دوران محلّ استراحت بودن تهران برای عناصر صهیونیست که هروقت خسته می‌شدند می‌آمدند اینجا در باغ شیان که محلّ استراحتشان بود خوش بگذرانند، هفت روز، هشت روز، ده روز بمانند و برگردند؛ این را مقایسه می‌کنیم با آن. کشور پیشرفت کرده است، حرکت کرده است، جهش پیدا کرده. آن روز کشور به‌وسیله‌ی یک دولت توسری‌خور اداره میشد. حکومت طاغوت یک حکومت توسری‌خور بود؛ توسری‌خور آمریکا، توسری‌خور انگلیس، توسری‌خور دولت‌های بزرگ؛ ملّت را ذلیل کرده بودند، خوار کرده بودند، ظرفیّت‌های کشور را بکلّی تعطیل کرده بودند، بعضی را هم به دشمن سپرده بودند؛ انقلاب آمد بسیاری از این ظرفیّت‌ها را فعّال کرد؛ امروز کشور عزیز است.

بیانات در دیدار مردم آذربایجان شرقی ۱۳۹۵/۱۱/۲۷

انتهای پیام/

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار