مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان،

مهندس میقانی:برنامه ریزی های خوبی جهت برطرف کردن مشکلات جاده ها و نظارت بر دستگاه های حمل و نقل عمومی در استانه ایام نوروز انجام شده است..

 تقاطع غیر همسطح یساقی روز شنبه افتتاح می شود/1600 دستگاه حمل ونقل عمومی در ایام نوروز  فعال هستند

به گزارش گلستان24،مهندس مهدی میقانی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان در گفت وگو با خبرنگار ما،اظهار کرد:در حوزه حمل و نقل1600 دستگاه حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس،مینی بوس و سواری را درخدمت داریم.

وی با بیان این که در این ایام 80 شرکت حمل و نقل در استان فعال می باشند،خاطرنشان کرد:3200 راننده فعال در این ایام به مردم خدمت رسانی می کنند و ما تمام برنامه های توجیهی را برگزار کردیم و گشت های مشترکی را با دیگر دستگاه ها انجام می دهیم تا بتوانیم نظارت مطلوبی داشته باشیم.

میقانی با اشاره به وضعیت جاده ها،تصریح کرد:در این ایام که ظرفیت جاده ها به حالت اشباح می رسد یکی از اصلی ترین ماموریت های ما رفع نواقص جاده ها، خط کشی و  نصب تابلو ها می باشد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان در پایانی خاطرنشان کرد:اقدام خوبی که شنبه اتفاق می افتد استفاده از فاز یک زیرگذر یساقی است که همزمان با شروع سفر های نوروزی این تقاطع غیر همسطح  هم افتتاح می شود.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

  • ناشناس
    0

    بعد از 3 سال واقعا جای خداقوت داره!

آخرین اخبار