معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده پیام قدردانی رئیس جمهور را به خانواده‎های شهدای خدمت گمیشان ابلاغ کرد.

پیام قدردانی رئیس جمهور از خانواده‎های شهدای خدمت گمیشان

به گزارش گلستان 24 ؛ معصومه ابتکار عصر امروز با حضور در شهر گمیشان از مناطق سیل‎زده این شهر بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت سیل‌زدگان قرار گرفت.

وی در حاشیه این بازدید در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار کرد: امروز در فرمانداری  گزارشی از وضعیت مردم سیل‎زده در شهرستان گمیشان ارائه شد.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده تصریح کرد: اقداماتی که صورت گرفته بود چه اقدامات عمرانی و چه اقدامات بازسازی که دولت انجام داده و خدماتی که گروه‎های امدادی هلال‎احمر و تلاش‎های مردمی بیان شد.

ابتکار تاکید کرد: در شهر گمیشان از بخش‎های مختلف این شهرستان دیدار داشتیم و در کنار سیل‎بندها با مردم منطقه گفت‌و‎گو داشتیم.

وی متذکر شد: به نظر می‎رسد شهر گمیشان در حال برگشت به نقطه آرامش خود است و شاهد هستیم بسیاری از دانش‎آموزان به مدارس رفتند و در کلاس‎های درس حاضر شدند.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: برخی دانش‎آموزان نیز هنوز در کانکس‎ها تحصیل می‎کنند و بیان شده که مدارس آنها در حال تعمیر است و به زودی به مدارس خود باز خواهند گشت و این نشانه خوبی است.

ابتکار متذکر شد: امروز به دیدار دو شهید خدمت رفتیم و به خانواده‎های این شهدا از سوی دولت و مقام رئیس جمهور تسلیت گفتیم، از کسانی که برای کشور و شهر خود از خودگذشتگی کردند تشکر می‎کنیم  و امیدواریم تلاش شود تا خانواده‎های این عزیزان معیشت آبرومندانه‎ای داشته باشند.

وی یادآور شد: به نظر می‎رسد تلاش‎های صورت گرفته خوب بوده ولی هنوز مشکلاتی وجود دارد و آب در بخشی از مناطق شهر رسوخ کرده ولی هنوز شرایط به‎گونه‎ای است که مشکلاتی در این بخش وجود دارد.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده خاطرنشان کرد: امید داریم با اقداماتی که در این موارد انجام می‎شود و خسارت‎هایی که پرداخت خواهد شد و همت مردم وضعیت به شرایط عادی برگردد.

ابتکار  با بیان اینکه گمیشان از ظرفیت‎هایی زیادی برخوردار است و تالاب گمیشان و جاذبه‎های هنری و صنایع دستی آن زبانزد است، افزود: امروز همچنین با بانوان فعال در حوزه صنایع دستی در شهر گمیشان گفت‌وگو کردیم و این شهر از نظر اقتصادی در حوزه صنایع دستی فعال است و امید داریم هرچه زودتر به رونق برسد و فرماندار گمیشان نیز در تلاش است که امید بار دیگر به این شهر بازگردد.

انتهای پیام/فارس

 

ارسال نظر

آخرین اخبار