فرمانده سپاه گرگان گفت: بامداد روز پنجشنبه دو سارق حرفه ای تاسیسات برق و مخابرات به همت بسیجیان شهرستان گرگان دستگیرشدند.

سارقان حرفه ای تاسیسات برق و مخابرات دستگیر شدند

به گزارش گلستان۲۴؛ سرهنگ پاسدار وحید فخرالدین فرمانده سپاه ناحیه گرگان در مصاحبه با خبرنگار بسیج اظهار کرد:ساعت ۵ بامداد روز پنجشنبه ۲ سارق حرفه‌ای شبکه‌های برق و مخابرات در شهرستان گرگان که در حال سرقت شبکه‌های مخابراتی بودند توسط گشت‌های رضویون بسیج گرگان شناسایی و دستگیری شدند.

وی افزود: این دو سارق ارتباط تلفنی ۵۰۰۰ مشترک ثابت مخابرات را قطع کرده بودند که با هوشیاری بسیجیان حوزه ثارالله سپاه گرگان موفق به انجام اقدامات خرابکارانه بیشتر نشدند.

فخرالدین ابراز داشت: ارزش ریالی سرقت‌های بامداد این دو سارق بیش از ۲ میلیارد ریال میباشد.

فرمانده سپاه گرگان اضافه کرد: این دو سارق تا به حال نزدیک به ۵ میلیارد تومان سرقت از شبکه‌های برق و مخابرات را در شهرستان گرگان داشته اند.

وی با اشاره به اینکه گشت‌های محله محور بسیج در قالب طرح رضویون با حضور آگاهانه بسیجیان شهرستان گرگان ادامه دارد گفت:برای امنیت اجتماعی مردم این شهرستان (گرگان) بسیج گشت‌های خود را ادامه خواهد داد و شایان ذکر است طی هفته گذشته چندین فقره اموال مسروقه توسط گشت‌های بسیج ضبط و تحویل مقامات انتظامی وقضایی گردیده است.

فخرالدین خاطرنشان کرد: بسیج شهرستان گرگان در زمینه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی خدمات قابل توجهی را ارائه داده است و این روند در سال‌های اخیربا شتاب بیشتری روبرو بوده است.

گفتنی است از این دو سارق ادوات سرقت، مواد مخدر صنعتی، سلاح کمری قلابی، اموال مسروقه ضبط و تحویل مقامات انتظامی و قضایی شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار