​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان:

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با بیان اهمیت موضوعات مرتبط با حمل و نقل بویژه رعایت حق و حقوق رانندگان، گفت: در اجرای سامانه اعلام بار آنلاین، آنچه که اصلی ترین سرمایه ما محسوب می شود، اعتماد رانندگان است.

اعتماد رانندگان اصلی ترین سرمایه ما در اجرای سامانه اعلام بار آنلاین است

به گزارش گلستان۲۴؛ "مهدی میقانی" روز چهارشنبه درمصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی اداره‌کل متبوع، افزود: نظم و نسق دادن به روابط بین اضلاع دخیل و مرتبط در بحث حمل و نقل و شفاف تر و قابل رصدترشدن اشکالات و مفاسد موجود، بخشی دیگر از اهداف اجرای این سامانه می باشد.

به گفته وی، سامانه اعلام بار آنلاین سامانه ای است که رانندگان از طریق نصب اپلیکیشن آن در گوشی تلفن همراه، بار خود را بدون حضور فیزیکی دریافت می کنند.

میقانی گفت: در حال حاضر بیش از 50 درصد بارهای استان توسط پلیس راه کنترل می شود و تشکل های صنفی حمل و نقل بار هیچ گونه کنترلی بر آن ندارند که با اجرای این سامانه بسیاری از موضوعات موجود رفع شده و یا کاهش می یابد.

وی، نظارت بدون سیستم و سامانه را، کاری سخت بیان کرد و گفت: در مرحله اول این سامانه بزودی و به طور آزمایشی در شهرستان های گرگان و آق قلا اجرا و سپس به سراسر استان تعمیم داده می شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان اظهارداشت: شرکت نرم افزاری این سامانه یکی از 19 شرکت مجاز دفتر فناوری سازمان متبوع بوده که مجوز صدور بارنامه را دارند.

 

 

اداره روابط عمومی 

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار