جانشین فرماندهی انتظامی گلستان در خصوص حادثه بستنی فروشی در گرگان، گفت: این حادثه به هیچ عنوان گروگانگیری نبوده و تنها مشاجره بین دو فرد بود که با دخالت پلیس به پایان رسید.

گروگانگیری در گرگان شایعه است / مشاجره بین دو فرد بوده است

به گزارش گلستان۲۴؛ به نقل از پلیس گلستان، سرهنگ مسعود فروزان‌نیا، اظهار کرد: روز گذشته دو خانم و آقا با همدیگر وارد بستنی فروشی دور میدان شهرداری گرگان شده و بعد از چند دقیقه بین آنها مشاجره شکل گرفت.

وی ادامه داد: پس از شدت گرفتن مشاجره بین این دو فرد، یکی از آنها که مرد میانسالی بوده به دلیل سابقه مصرف مواد مخدر برای ترساندن فرد مقابل از سلاح سرد استفاده می‌کند.

فروزان‌نیا بیان کرد: بلافاصله پس از اطلاع پلیس از موضوع، نزدیکترین گشت انتظامی به محل وارد عمل شده و موضوع با همکاری مشاوران در مرکز مشاوره آرامش پلیس گلستان و بهزیستی به پایان رسید.

وی تاکید کرد: هر دو فرد برای پیگیری جزئیات موضوع به کلانتری منتقل و پس از تکمیل شدن پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی گلستان با رد هرگونه واقعه گروگانگیری در این حادثه تاکید کرد: گروگانگیری تعاریف خاص خودش را دارد و به هیچ عنوان این حادثه گروگانگیری نبوده و تنها مشاجره بین دو فرد بوده که با دخالت پلیس به پایان رسیده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار