رئیس کل دادگستری گلستان با بیان اینکه پرونده پرهام آزادشهر به زودی تعیین وقت خواهد شد گفت: این پرونده سه متهم دارد که به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور محاکمه می‌شوند.

پرونده پرهام آزادشهر به زودی تعیین وقت خواهد شد

به گزارش گلستان۲۴؛ هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری گلستان با بیان اینکه پرونده پرهام آزادشهر به زودی تعیین وقت خواهد شد گفت: دادگاه رسیدگی به جرایم اقتصادی به صورت یک شعبه ویژه در دادگاه انقلاب مرکز استان گلستان تشکیل و برای قضات آن نیز ابلاغ صادر شده است.

رئیس کل دادگستری استان گلستان با اشاره به اینکه این پرونده سه متهم دارد که به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور محاکمه می‌شوند، خاطرنشان کرد: پرونده به این شعبه ارجاع شده و قضات در حال مطالعه این پرونده ۳۳ هزار صفحه‌ای هستند و به زودگی وقت رسیدگی تعیین و ابلاغیه به همه شاکیان ارسال خواهد شد.

وی با بیان اینکه دادگاه رسیدگی به این پرونده علنی خواهد بود بیان داشت: این پرونده حدود ۳ هزار شاکی از استان‌های گلستان و سیستان و بلوچستان دارد.

غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه در چهارمین نشست خبری خود از صدور کیفرخواست در پرونده پرهام خبر داد و گفت: پرونده موسوم به پرهام در استان گلستان و سیستان و بلوچستان که کیفرخواست صادر شده و در دادگاه مشغول رسیدگی هستند.

/میزان

ارسال نظر

آخرین اخبار