حاجیلری از شرکت ۳۰ هزار دانش آموز گلستانی در آزمون کنکور سراسری ۹۸ خبر داد.

شرکت ۳۰ هزار دانش آموز گلستانی در آزمون کنکور سراسری ۹۸

به گزارش گلستان۲۴؛ «ابراهیم حاجیلری» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: حدود 30 هزار دانش آموز ثبت نام شده در رشته های ریاضی، علوم انسانی، تجربی و زبان و هنر در کنکور سراسری در روزهای پنجشنبه و جمعه (13 و 14 تیر) به رقابت می پردازند.

 

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش گلستان افزود: همه تمهیدات لازم برای برگزاری کنکور در فضای مناسب، امن و مطلوب اندیشیده شده است تا دانش آموزان در آرامش کامل در این آزمون شرکت کنند.

 

وی با بیان اینکه امور برگزاری کنکور در سه شهرستان کردکوی، رامیان و گنبدبر عهده دانشگاه است، تصریح کرد: حوزه امتحانی کنکور در گرگان به صورت مشترک در دانشگاه و مدارس آموزش و پرورش برگزار می شود.

 

حاجیلری خاطرنشان کرد: در 11 شهرستان نیز به صورت مستقل از ظرفیت های آموزش و پرورش برای برگزاری کنکور استفاده می شود.

 

وی ادامه داد: در سطح 11 شهرستان، 50 پایگاه (حوزه) امتحانی از سوی آموزش و پرورش برای برگزاری کنکور ایجاد می شود.

 

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش گلستان کنکور امسال در دو بخش برگزار می شود، اظهارداشت: دانش آموختگان پیش دانشگاهی در سال های قبل و دانش آموزان سال دوازدهم دفترچه و سوالات مجزا دارند و حوزه بندی آنها تفکیک شده است.

 

وی یادآور شد: آزمون گروه ریاضی در صبح روز (پنجشنبه 13 تیر)، علوم انسانی عصر روز (پنجشنبه 13 تیر) و گروه تجربی در صبح روز (جمعه 14 تیر) و زبان و هنر در عصر روز (جمعه 14 تیر) برگزار می شود.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار