شهردار گرگان گفت: پروژه بازار موزه این شهر با سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیارد تومانی در دهه کرامت کلنگ‌زنی می‌شود.

 بازار موزه گرگان با سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیاردتومانی ساخته می‌شود

به گزارش گلستان 24 : عبدالرضا دادبود عصر دیروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پروژه بازار موزه گرگان قرار بود پیش از نوروز امسال کلنگ‌زنی شود اما قرارداد با سرمایه‌گذار در 28 اسفندماه 97 بسته شد. علاوه براین انتقال بازار هفتگی به مکان جدید برای اجرای این پروژه ضروری بود که کمی با تأخیر انجام شد.

وی افزود: این پروژه با سرمایه‌گذاری 300 میلیارد تومانی در پایان دهه کرامت در شهر گرگان کلنگ‌زنی می‌شود.

شهردار گرگان بیان داشت: پروژه بازار موزه گرگان، شامل مجموعه تفریحی و گرشگری و هفت بازار با معماری سنتی خواهد بود. علاوه براین رستوران، استخر خصوصی، سالن نمایش، سینما گیم، سالن بدنسازی و بولینگ، باغ کتاب و غیره نیز در آن جانمایی شده است.

وی ادامه داد: برای این مجموعه بزرگ پارکینگی چهار هکتاری با ظرفیت یک‌هزار و 300 خودرو پیش‌بینی شده است. سرمایه‌گذار پروژه بازارموزه گرگان ضمانت‌های لازم را تهیه کرده و خاکبرداری پروژه نیز آغاز شده است.

دادبود درباره وضعیت پروژه شهربازی مدرن که قول کلنگ‌زنی‌اش را تا پایان سال 97 داده بود، گفت: مجوزهای اولیه برای این پروژه گرفته شد هرچند زمان زیادی از ما گرفت. سرمایه‌گذار این پروژه انتخاب شد و قراربود تجهیزات موردنیاز را از کشور چین وارد کند اما به دلیل شرایط تحریمی کار کمی سخت شد.

وی افزود: سرمایه‌گذار زمان بیشتری برای تهیه تجهیزات درخواست کرده که شهرداری نیز یک مهلت دو ماهه برای او در نظر گرفته و تا پایان مردادماه این زمان را تمدید کرده است. اگر سرمایه‌گذار در این مدت اقدامات موردنیاز را انجام ندهد به طور قطع کار را با سرمایه‌گذار دیگری ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/فارس

 

ارسال نظر

آخرین اخبار