حجت الاسلام ولی نژاد بابیان اینکه حجاب برای در تنگنا قرار دادن و سخت گرفتن بر بانوان نیست و هیچ‌گاه دین و بزرگان دینی بنا ندارند بر بانوان سخت بگیرند، گفت: حجاب سرمایه است که باعث جلوگیری از سوءاستفاده می‌شود.

حجاب برای در تنگنا قرار دادن و سخت گرفتن بر بانوان نیست

به گزارش گلستان ۲۴؛ «حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد» به مناسبت روز عفاف و حجاب در جمع خبرنگاران استان اظهار کرد: حجاب حق زن است و هیچ‌کس نباید زن را از این حق محروم کند.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان بابیان اینکه حجاب برای در تنگنا قرار دادن و سخت گرفتن بر بانوان نیست و هیچ‌گاه دین و بزرگان دینی بنا ندارند بر بانوان سخت بگیرند، افزود: حجاب سرمایه است که باعث جلوگیری از سوءاستفاده می‌شود.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: زن جزو سرمایه‌های بزرگ خانواده و اجتماع محسوب می‌شود که به همین منظور توصیه‌شده برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده حجاب را حفظ کند و این توصیه یک اصل قرار گرفته است.

 

وی با اشاره به اینکه رعایت عفاف و حجاب موجب امنیت در جامعه می‌شود، یادآور شد: حجاب هیچ‌گاه محدودیت نیست بلکه مصونیت است.

 

حجت الاسلام ولی نژاد اظهار کرد: بانوان سرمایه‌های اجتماعی هر جامعه هستند و کسانی که چه دانسته و یا ندانسته از حجاب گریزان هستند بدانند قدم درراه دشمن گذاشته‌اند، بانوان جامعه توجه داشته باشند همان‌گونه که وجود بانوی محجبه در کشورهای غربی برای ما مهم است وجود یک فرد بی‌حجاب در ایران برای دشمن مهم است.

 

وی بابیان اینکه بی‌حجابی  یکی از موضوعاتی است که اهداف دشمن را تأمین می‌کند، افزود: امروز دشمن اعتقادات، ارزش‌ها و فرهنگ مردم ایران را نشانه گرفته و تمام همت خود را در راستای تهاجم فرهنگی به کار گرفته است.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان خاطرنشان کرد: امروز زنان ما با الگو گیری از حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و حضرت فاطمه معصومه می‌توانند سرمشق زنان مسلمان کشورهای دیگر شوند.

/شبستان

ارسال نظر

آخرین اخبار