فرماندار گرگان:

فرماندار گرگان گفت: از هم اکنون باید بستر مخابراتی برای برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی آماده باشد تا در صورت اجرایی شدن انتخابات به صورت الکترونیکی هیچ مشکل خاصی بوجود نیاید.

 بستر مخابراتی برای برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی باید آماده باشد

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گرگان محمد حمیدی در جلسه بررسی ارائه خدمت از طریق شبکه دولت اظهارکرد: در حال حاضر تعداد زیادی از دستگاه های اجرایی شهرستان به شبکه دولت متصل بوده و نیاز است برای تکمیل این فرایند مخابرات بررسی لازم را در آن دستگاه ها داشته باشد.

وی گفت: افزایش سرعت، دقت و پاسخگویی سریع به مردم از مزایای خدمات از طریق شبکه دولت است که با اجرای کامل آن شاهد حذف کاغذ در ادارات شهرستان خواهیم بود.

حمیدی افزود: پذیرفته نیست در عصر حاضر با توجه به گستردگی فناوری اطلاعات، شاهد مکاتبات بین دستگاهی از طریق کاغذ باشیم.

فرماندار گرگان در ادامه به موضوع انتخابات آتی اشاره کرد و گفت: از هم اکنون باید بستر مخابراتی برای برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی آماده باشد تا در صورت اجرایی شدن انتخابات به صورت الکترونیکی هیچ مشکل خاصی بوجود نیاید.

وی گفت: شهرستان گرگان به عنوان مرکز استان و حوزه انتخابیه دو شهرستان (گرگان و آق قلا) نیاز است تمهیدات لازم از جمله ارائه خدماتی همچون فیبر نوری برخوردار باشد و می طلبد مخابرات با بررسی موضوع این مهم را اجرایی کند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار