استاندار گلستان از انتصاب یک بانوی گلستانی به عنوان یکی از معاونت‌های اقتصادی یا معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گلستان خبر داد.

انتصاب بانوی گلستانی به عنوان یکی از معاونت‌های اقتصادی استانداری استان

به گزارش گلستان ۲۴؛ هادی حق‌شناس شامگاه گذشته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان در خصوص شنیده‌هایی مبنی بر انتصاب یک معاون غیربومی در معاونت اقتصادی و تغییر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی خود اظهار کرد: وزارت کشور در معاونان استاندار تغییر ساختار ایجاد کرده که معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی به دو معاونت امور اقتصادی و معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی تقسیم شده است.

وی ادامه داد: ما قصد نداریم معاونی را تغییر دهیم بلکه یک معاون را اضافه خواهیم کرد.

استاندار گلستان تاکید کرد: این معاون جدید هم به طور قطع یکی از بانوان استان گلستان را استفاده خواهیم کرد.

حق‌شناس در خصوص احتمال تغییر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی‌، تصریح کرد: آیا شما تصمین می‌کنید که من در این سمت باقی بمانم، همه کسانی که از دولت حکم دارند زمان مسوولیتشان تعین شده نیست.

وی اضافه کرد: من خودم هم نمی‌دانم فردا در این مسوولیت هستم یا نیستم و این شرایط برای تمامی معاونان و فرمانداران هم همینگونه است.

استاندار گلستان گفت: تنها کسانی که زمان مسوولیتشان در کشور مشخص است، نمایندگان مجلس، رئیس جمهور، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا و تمام کسانی که با رای مردم انتخاب می‌شوند است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار