مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان از حذف قبوض کاغذی در استان خبر داد و گفت: به زودی طرح ملی حذف قبوض کاغذی در استان گلستان اجرایی می‌شود.

حذف قبوض کاغذی برق  در استان

به گزارش گلستان ۲۴؛ علی‌اکبر نصیری امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: به زودی طرح ملی «حذف قبوض کاغذی» در استان گلستان اجرایی می‌شود.

وی در خصوص طرح ملی حذف قبوض کاغذی در استان گلستان تصریح کرد: در زمینه اجرایی شدن طرح ملی حذف قبوض کاغذی در استان گلستان اطلاع‌رسانی‌های بسیاری صورت گرفت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان با تاکید بر اینکه شهروندان گلستانی با ماموران اداره برق استان گلستان همکاری لازم را داشته باشند، ابراز کرد: شهروندان گلستانی، شماره تلفن همراه خود را به ماموران اداره برق اطلاع دهند تا قبوض آنها به صورت پیامک برایشان ارسال شود.

نصیری با اشاره به اینکه طی سه هفته آتی ماموران اداره برق با رویکرد جدیدی به منازل شهروندان گلستانی خواهند آمد، خاطرنشان کرد: مردم همکاری لازم را با ماموران برق داشته باشند و شماره موبایل خودشان را برای دریافت هزینه برق اطلاع‌رسانی کنند.

وی با بیان اینکه تمامی دهیاران، بخشداران و فرمانداران در سطح استان گلستان در این زمینه توجیه هستند، اظهار کرد: متاسفانه استان گلستان نسبت به سایر استان‌های دیگر در این زمینه عقب است شاید در زمینه جمع‌آوری شماره تلفن‌های شهروندان گلستانی نزدیک به 60 درصد را ثبت کرده باشیم ولی سایر استان‌ها نزدیک به 80 درصد از شماره‌های تلفن شهروندان را ثبت کردند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار