مسئول بسیج رسانه گلستان از برگزاری پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در بهمن ماه امسال خبر داد.

برگزاری پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در گلستان

به گزارش گلستان ۲۴؛ میثم قرائی ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی بسیج رسانه‌ استان‌های گیلان و گلستان اظهارداشت: یکپارچه‌سازی جبهه واحد رسانه‌ای انقلاب اسلامی یکی از ضرورت‌های مهم در بخش فعالیت رسانه‌ای است که باید در اولویت برنامه‌ها قرار گیرد.

وی با اشاره به طرح ایجاد نهضت رسانه‌ای شمال کشور افزود: فعالیت رسانه‌ها و سازماندهی آنها برای پرداختن به موضوعات کلان و مشترک بین استان‌های شمالی می‌تواند بخشی از دغدغه‌ها و مسائل را در این استان‌ها برطرف کند.

مسئول بسیج رسانه استان به برگزاری جشنواره رسانه‌ای ابوذر هم اشاره کرد و گفت: پنجمین دوره این جشنواره بهمن ماه امسال در استان برگزار می‌شود که موضوعات و نحوه و زمان برگزاری آن به اطلاع اصحاب رسانه خواهدرسید.

وی در ادامه به نقش رسانه‌ها و اثرگذاری آنها در سیل اخیر استان اشاره کرد و بیان داشت: در جریان سیل امسال هم‌افزایی رسانه‌ای خوبی در استان به وجود آمد. در همین روزهای نخست وقوع این حادثه اتاق مدیریت بحران رسانه در شهرستان سیل‌زده آق‌قلا شکل گرفت و اطلاع‌رسانی به نحو مطلوبی انجام شد.

قرائی خاطرنشان کرد: هرچند سیل به عنوان یک بحران، خسارت‌های فراوانی را برجای گذاشت اما فرصتی برای نشان دادن همدلی مردم و توانمندی رسانه‌های استان بود.

/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار