حق شناس گفت: از ۹ هزار و ۸۰۰ واحد تعمیراتی در مناطق سیل زده، کار تعمیر ۸ هزار و ۲۰۰ واحد به اتمام رسیده و مابقی نیز تا پایان مرداد انجام خواهد شد.

پایان تعمیر ۸۲۰۰ واحد در مناطق سیل زده

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، «هادی حق شناس» عصر روز گذشته (سه شنبه ۸ مرداد) درچهاردهمین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان که با حضور دبیر و اعضای کمیته نظارت ستاد ملی برگزار شد، گفت: هم از بانک ها می خواهیم که در پرداخت تسهیلات تسریع کنند و هم از مردم می خواهیم جهت عقد قرارداد و دریافت تسهیلات هرچه سریعتر به بانک مراجعه کنند.

 

استاندار گلستان افزود: از ۹۸۰۰ واحد تعمیراتی در مناطق سیل زده، کار تعمیر ۸۲۰۰ واحد به اتمام رسیده و مابقی نیز تا پایان مرداد انجام خواهد شد.

 

وی گفت: بنیاد مسکن تعداد حدود سه هزار واحد دیگر را به واحدهای تعمیراتی خود اضافه کرده است که اتمام آنها تا پایان شهریور به طول می انجامد.

 

استاندار گلستان گفت: از ۷۳۰۰ واحد احداثی در شهر و روستاها 3 هزار و 400 واحد پی کنی و یک هزار و 500 واحد فونداسیون اجرا شده و مابقی نیز در حال انجام فرآیندها هستند.

 

وی تاکید کرد: تلاش ما این است که واحدهای احداثی تا پایان سال تعیین تکلیف شده و هم تسهیلات کم بهره و هم تسهیلات بلاعوض پرداخت شود.

 

طالبی، دبیر کمیته نظارت ستاد ملی بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده نیز در این جلسه با اشاره به بازدید از مناطق سیل زده استان، خاطرنشان کرد: هدف از حضور اعضای این کمیته، بررسی و تسریع در روند بازسازی این مناطق است.

 

وی افزود: بر اساس قول وزیر کشور، تعمیر واحدهای مسکونی تا پایان شهریور و احداث آنها تا پایان سال به اتمام برسد و همه ما موظف هستیم تا برای تحقق این وعده تلاش کنیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار