فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: جدا کردن شیعه و سنی کار استکبار و وهابیت است در حالی که جمهوری اسلامی با تفکر اسلام ناب محمدی معتقد به انسجام اسلامی است و در خدمت‌رسانی بین شیعه و سنی فرق نمی‎‌گذارد.

فرمانده سپاه گلستان: جمهوری اسلامی در خدمات‌رسانی بین شیعه و سنی فرقی نمی‌گذارد

به گزارش گلستان ۲۴؛ سردار حسین معروفی شامگاه شنبه در نشست با علمای اهل سنت این شهرستان اظهارداشت: ناهنجاری‌هایی که استکبار علیه اسلام  استفاده کرده موجب سربلندی مسلمین شده و عظمت و بزرگی ملت ایران در سه مولفه است.

وی افزود: ایمان عملی ملت ایران به اسلام و مبانی آن، وفاق حقیقی و وحدت ملی ایران و رهبری و مدیریت ولی فقیه در این مسیر چراغ راه ملت ایران بوده است.

سردار معروفی بیان داشت: کسانی که نمی‌توانند دست رد به سینه استکبار بزنند ‌و جهاد کبیر انجام دهند، آنها ایمان به حقیقت ذات اقدس الهی و امدادها و وعده‌های الهی ندارند.

وی ادامه داد: در دوره قاجار و پهلوی جز لکه ننگ برای مسلمین با قراردادهای استعماری، چیزی وجود نداشت ولی مولفه‌های ایمان و اعتقادات ما را از صحنه‌های فشار دشمن و استکبار به مسلمین نجات داد.

فرمانده سپاه نینوای استان گفت: وحدت ما حول محور اولی‌الامر و ولایت فقیه ما را در همه صحنه‌ها نجات داد.

وی تأکید کرد: شیعه و سنی در عظمت کنونی ایران اسلامی با یکدیگر شریک هستند. جدا کردن شیعه و سنی کار استکبار و وهابیت است در حالی که جمهوری اسلامی با تفکر اسلام ناب محمدی معتقد به انسجام اسلامی است و در خدمت‌رسانی بین شیعه و سنی فرق نمی‎‌گذارد.

/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار