معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان سمنان گفت: عملیات امدادرسانی به ۳۲ نفر از مسافران گرفتار در برف و کولاک و نجات خودروهای گرفتار در این استان انجام شد.

امدادرسانی به ۳۲ مسافر گرفتار در برف و کولاک/ توسکستان سپیدپوش شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ علی‌آقا یحیایی، معاون امداد و نجات جمعیت  هلال‌احمر استان سمنان دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار کرد: عملیات امدادرسانی به خودروهای گرفتار در برف و کولاک از چندین ساعت گذشته در برخی مناطق استان سمنان انجام شد.

وی با اشاره  به نجات خودروهای گرفتار در برف با تلاش‌های صورت‌گرفته در محور شاهرود به گرگان محدوده توسکستان اظهار کرد: دو تیم عملیاتی امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر شهرستان شاهرود به ۱۰ خودرو در این زمینه امدادرسانی کردند.

معاون امداد و نجات جمعیت  هلال‌احمر استان سمنان گفت: در این عملیات، ۳۲ نفر از مسافران گرفتار در برف در این محور امدادرسانی شدند.

یحیایی نیروهای عملیاتی جمعیت  هلال‌احمر استان سمنان را در این امدادرسانی‌ها،  هفت نفر اعلام کرد. محور شاهرود- آزادشهر از راه‌های برفگیر استان محسوب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس؛ با همکاری نیروهای خدماتی و امدادی استان سمنان در راستای کنترل محورها و خدمات‌رسانی هر چه بهتر به هم‌وطنان مسافر اقدام می‌شود.

کنترل عبور و مرور در محورهای مواصلاتی استان سمنان با استفاده از سیستم‌های هوشمند ITS از اولویت‌های اصلی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان انجام می‌شود.

در حال حاضر، ۵۶ دستگاه ترددشمار، ۵۹ سامانه ثبت تخلف و ۲۲ دستگاه دوربین نظارتی در محورهای مواصلاتی استان فعال هستند.

سالانه دست‌کم ۱۵ میلیون مسافر و گردشگر از محورهای ارتباطی استان سمنان تردد می‌کنند. حدود ۶۰۰ کیلومتر از محور تهران-مشهد در استان سمنان واقع شده است.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار