کشف ۵۹۰ حلقه لاستیک قاچاق در استان، اختصاص صد پابند الکترونیک به زندانیان استان و راهیابی ۷۵ اثر به مرحله نمایشگاهی جشنواره ملی نگارگری آیات از جمله اخبار کوتاه روز چهارشنبه گلستان است.

 کشف ۵۹۰ حلقه لاستیک قاچاق در گلستان و چند خبر کوتاه

به گزارش گلستان ۲۴؛ استاندار گلستان از شرکت به‌بان شیمی تولید کننده مواد ضدعفونی کننده آق قلا که در راستای ارائه خدمات پیشگیرانه در برابر ویروس کرونا تولیدات خود را ۵ برابر افزایش داده، دیدن کرد.

این شرکت به عنوان تولیدکننده مواد ضدعفونی کننده علاوه بر رفع نیاز استان، قریب به ۳۰ درصد نیاز کشور را تولید می کند و در روزهای گذشته تولید خود را ۵ برابر بیشتر کرد.

**

فرمانده انتظامی گلستان گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی بندرترکمن موفق به شناسایی محل اختفای ۵۹۰ حلقه لاستیک قاچاق در این شهرستان شدند.

سردار روح الامین قاسمی افزود : ارزش این لاستیک های قاچاق ۶ میلیارد ریال برآورد می شود .

**

فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲۸۳ کیلو انواع مواد افیونی در این شهرستان کشف شد.

سرهنگ داود حسینی با اشاره به دستگیری ۳۱۳ خرده فروش و قاچاقچی موادمخدر در آزادشهر بیان کرد: در این بازه زمانی ۱۱۶ معتاد متجاهر نیز از معابر و پارک ها جمع آوری شدند.

**

استاندار گلستان با اشاره به روند بازسازی ۷ هزار و ۷۰۷ واحد مسکونی سیل‌زده استان گفت: ۹۹ درصد واحدهای مسکونی پی کنی شده و بیش از ۷۹ درصد آن ها به مرحله سقف رسیده است.

هادی حق شناس افزود : تاکنون ۵۵ هزار تن سیمان رایگان برای بازسازی و بهسازی واحدهای مسکونی توزیع شده و ۲۰۲ میلیارد تومان بصورت بلاعوض در اختیار واحدهای مسکونی آسیب دیده از سیل قرار گرفته است.

**

نماینده ویژه رییس سازمان زندان‌های کشور با اشاره به اجرای طرح پابند الکترونیک برای کاهش جمعیت کیفری زندانیان گفت: تا پایان اسفند امسال یکصد عدد از این نوع پابند به گلستان اختصاص داده خواهد شد.

هادی هاشمیان رییس دادگستری کل گلستان هم گفت: در استان ۱۲ محکوم به حبس واجد شرایط از پابند الکترونیک استفاده می‌کنند.

**
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: ۷۵ اثر به مرحله نمایشگاهی و رقابت نهایی دومین جشنواره ملی نگارگری آیات در گرگان راه یافت.

عادله کشمیری اظهار داشت: در مجموع ۳۵۰ اثر از ۱۱۲ هنرمند به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که پس از داوری اولیه ۱۱۱ اثر از ۵۹ هنرمند با مرحله نهایی راه یافت که از این تعداد ۷۵ اثر از طرف هیات داوران برای مرحله نمایشگاهی معرفی شد.

/ایرنا

ارسال نظر

آخرین اخبار