دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری گلستان گفت: با تلاش دادگستری گلستان، ۸ واحد تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل پارسال احیا شد.

قدردانی قوه قضاییه از اقدامات دادگستری گلستان برای احیای واحد‌های تولیدی
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمود اسپانلو دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری گلستان گفت: پارسال با تلاش‌های ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان ۸ واحد تولیدی تعطیل دوباره رونق گرفت و حدود ۶۰۰ نفر مشغول به کار شدند.

محمود اسپانلو افزود: سرکشی از شهرک‌های صنعتی، نشست با فعالان اقتصادی استان برای بررسی رو در روی مشکلات و موانع این بخش از جمله اقدامات در دیبرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی در یکسال و نیم گذشته بود که در مجموع به از سرگیری ۲۸ واحد تولید تعطیل و نیمه تعطیل استان ختم شد.

اسپانلو افزود: جلوگیری از توقیف خطوط تولید، اختصاص شعب ویژه برای رسیدگی به پرونده‌های اقتصادی، رسیدگی فوری پرونده‌های مفاسد اقتصاد به منظور ایجاد بستر برای فعالیت سالم اقتصادی از دیگر اقداماتیست که دادگستری استان در سال‌های اخیر در بخش کمک به احیای واحد‌های تولیدی استان انجام داده است.

دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان گفت: مجموع این اقدامات سبب شد گلستان از سوی ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه به عنوان استان برتر کشور در زمینه اقتصاد مقاومتی و کمک به احیای واحد‌های تولیدی معرفی شود.

محمود اسپانلو افزود: از ابتدای امسال هم یک واحد تولیدی لبنیات پس از چند ماه تعطیلی، تولید را از سرگرفت.

اسپانلو ادامه داد: امسال کمک به رونق تولید ۴۳ واحد دامداری و فرآوری کشاورزی که مدت هاست تعطیل اند را با کمک بانک کشاورزی و دستگاه‌های اجرایی در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان دنبال می‌کنیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار