استاندار گلستان گفت: نیمی از بیماران کرونایی گلستان در شهرستان گنبدکاووس بستری هستند و ظرفیت بیمارستان‌های شرق استان به ویژه گنبدکاووس تکمیل شده است.

استاندار گلستان: نیمی از بیماران کرونایی استان در گنبدکاووس بستری هستند

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از تسنیم از گرگان، هادی حق شناس ظهر امروز در ستاد استانی مقابله با کرونا در گلستان اظهار داشت: باید از کادر درمان که همچنان در حال خدمت به بیماران مبتلا به کرونا هستند تشکر ویژه داشته باشم.

وی افزود: تعداد بستری‌های کرونایی در استان گلستان نسبت به اسفندماه حدود به نصف رسیده اما باید به خاطر داشته باشیم افرادی که بر اثر کرونا از دست می‌دهیم عدد و رقم نیستند و اگر تصمیم غلطی بگیریم در صورت از دست دادن حتی یک نفر ما مقصر هستیم زیرا این اتفاقات جبران ناپذیر است.

حق شناس ادامه داد: نیمی از بیماران کرونایی گلستان در شهرستان گنبدکاووس بستری هستند و ظرفیت بیمارستان‌های شرق استان به ویژه گنبدکاووس تکمیل شده است.

وی اضافه کرد: بیماران بستری شده تمایل دارند در شهر خودشان بمانند و به شهرهای دیگر نمی‌روند و در این جلسه محدودیت‌هایی را مصوب کردیم تا از افزایش تعداد بیماران مبتلا به کرونا در گلستان جلوگیری کنیم.

وی یادآور شد: هفته آینده و در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در گلستان، در مورد برداشتن محدودیت‌های فعلی یا تشدید آن تصمیم گیری خواهد شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار