استاندار گلستان:

«هادی حق شناس» استاندار گلستان گفت: ارتش با جانفشانی نیروهای انقلابی خود، شعار «ارتش فدای ملت» را به اثبات رسانده که این خود جذب در اصل ولایت فقیه است.

ارتش شعار «ارتش فدای ملت» را به اثبات رسانده است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از دفاع‌پرس از گرگان، به منظور تسهیل در انجام همکاری‌های دو جانبه ارتش و استانداری گلستان در جهت مبارزه با ویروس کرونا، سرتیپ دوم ستاد «رضا آذریان» ارشد آجا در منطقه شمال‌شرق نزاجا با «هادی حق شناس» استاندار گلستان دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه استاندار گلستان ضمن تقدیر از حضور حماسی ارتش درصحنه های مختلف اجتماعی و فرهنگی اظهار داشت: امروز ارتش با جانفشانی نیروهای انقلابی خود شعار ارتش فدای ملت را به اثبات رسانده است، که این خود جذب در اصل ولایت فقیه می‌باشد.

در ادامه ارشد آجا در منطقه شمال‌شرق نزاجا با اشاره به اینکه نیروهای مسلح همیشه در آمادگی صددرصد هستند افزود: ارتش در بلایای طبیعی و کمک به مردم را از وظایف ذاتی خود دانسته و رضایت فرماندهی کل قوا از عملکرد ما، بهترین ارزیابی است.

در این دیدار ارشد نظامی آجا در استان گلستان، هماهنگ کننده سازمان عقیدتی در مناطق مازندران و گلستان و فرماندهی حفا منطقه نیز حضور داشتند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار