​ معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد: در 4 ماه گذشته از سال 99 بیش از 2 میلیون و 529 هزارتن کالا در داخل و بیرون استان حمل و نقل شد که از نظر تناژ 11 درصد و در تعداد سفر 9 درصد افزایش را نشان می دهد.

افزایش 11 درصدی حمل ونقل کالا در گلستان طی 4 ماهه 99

به گزارش گلستان ۲۴؛ ایوب میرشاهی روز چهارشنبه در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی اداره کل متبوع افزود: عمده حمل و نقل و جابه جایی کالا در این مدت مربوط به محصولات زراعی استان نظیر باقلا، سیب زمینی، کلزا، چغندرقند و گندم به حدود 2 میلیون تن  بوده که در طول 182 هزار سفر درون و برون استانی جابه جا شد.

وی علی رغم شیوع ویروس کرونا، فصل زراعی و حمل و نقل امسال را فصلی با کمترین چالش و دغدغه بیان کرد و گفت: علت این مساله، برنامه ریزی و استفاده از تجربیات سال های گذشته و مدیریت بهینه منابع مالی و انسانی بوده است.

به گفته میرشاهی، در بخش کرایه حمل رانندگان نیز مشکل خاصی بوجود نیامد و کرایه آنان طبق اعلام شاخص جدید، اجرایی و بموقع پرداخت شد.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اظهارکرد: به دلیل میزان تناژ بالای محصولات کشاورزی استان، از رانندگان باری سایر استان ها نیز فراخوان شد تا محصولی از استان بر زمین نماند و به موقع به مراکز تحویل و فرآوری گسیل شود.

میرشاهی، همکاری رانندگان برون استانی را نیز، خوب توصیف کرد و از همه آنها تقدیر بعمل آورد و خواهان تداوم این همکاری ها شد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار