رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت که با فراهم شدن کامل زیرساخت های ارتباطی، همه جلسات دفاع دانشجویان این واحد آموزش عالی از پایان نامه در سال تحصیلی گذشته به صورت مجازی برگزار شد و این روند در سال تحصیلی پیش‌رو هم ادامه خواهد داشت.

برگزاری مجازی جلسات دفاع از پایان‌نامه در دانشگاه کشاورزی گرگان

به گزارش گلستان ۲۴؛ علی نجفی‌نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دانشجویان مقطع دکترا در سال تحصیلی قبل از ۲۵ پایان‌نامه و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه از ۲۵ پایان‌نامه به صورت مجازی دفاع کردند.

وی بیان کرد: پیش از کرونا بستر فضای مجازی در این دانشگاه فراهم بود اما شیوع این بیماری و محدودیت های ناشی آن باعث شد درک و بینش استفاده از این ظرفیت در راستای پیشرفت جامعه، همگانی تر و بیشتر شود.

وی افزود: تداوم شیوع کرونا برای آینده ای نامعلوم، موجب شد انگیزه برای استفاده بیشتر از فضای مجازی برای تبادل علم و دانش افزایش یابد و دانشجویان و اساتید مراکز دانشگاهی به خصوص دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان بیش از گذشته به بهره مندی از ظرفیت های آن سوق پیدا کنند.

رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به آمادگی این مرکز آموزش عالی برای برگزاری کلاس های حضوری در سال تحصیلی پیش رو اشاره کرد و گفت: علاوه بر کلاس حضوری، تجهیزات ارتباطی برای برگزاری کلاس‌های آنلاین به طور کامل فراهم است.

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گلستان بیش از هزار دانشجو در مقطع کارشناسی، هزار و ۵۰۰ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و حدود ۱۶۰ دانشجو در مقطع تحصیلی دکتری دارد.

دانشجویان این واحد آموزش عالی در ۲۴ رشته کارشناسی و ۵۵ رشته کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می‌کنند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار