مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از مناطق زلزله زده شهرستان رامیان و روستاهای خسارت دیده بازدید کرد.

بازدید میدانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گ شهرستان رامیان
به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان، مهندس هرمزی با اشاره به اینکه در تمامی مناطق زلزله زده آب با کیفیت برقرار است، اظهار کرد: کیفیت آب در این مناطق مانند شرایط قبل از زلزله است و هیچ کدورت و آلودگی ندارد.
وی از پایش مستمر کیفیت آب یاد کرد و افزود: آزمایشگاه سیار شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از همان ابتدای این حادثه در این مناطق مستقر شده اند و آب شرب مصرفی مشترکین را به صورت مستمر پایش و نظارت می نمایند.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان بیان داشت: با توجه به حادثه ناگوار زلزله در شهرستان رامیان مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان و شهرستان در محل حضور پیدا کرده و تاسیسات آب شرب را مورد ارزیابی قرار داده اند که خوشبختانه تاسیسات آب شرب چه در شهر و چه در روستاهای زلزله زده در مدار بهره برداری قرار دارند.
هرمزی در ادامه اظهار داشت: همکاران این شرکت در روستاهای زلزله زده با پیمایش خانه به خانه مشترکین و روستائیان عزیز از وضعیت برقراری آب شرب در محل کنتور و همچنین در داخل خانه قرار خواهند گرفت و اگر احیاناً مشکل قطعی داشتند در اسرع وقت بر طرف میگردد.
 مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در پایان گفت: مردم شریف مناطق زلزله زده این اطمینان را داشته باشند که همکاران ما با آمادگی کامل و در امر خدمت رسانی به آنان از هیچ تلاشی دریغ نخواهند نمود همچنین برای حصول اطمینان بیشتر علاوه بر تامین آب از طریق شبکه در روستاهای الهادی و ویرو، عملیات آبرسانی سیار نیز برای کمپ ها و اسکان موقت در دست اقدام می باشد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار