حجت الاسلام طاهری گفت: بر اساس تصمیمی که گرفته شد در مرحله دوم نیز شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به عبدالجلال ایری رسید و امیدواریم مردم نیز ایشان را در راه رسیدن به مجلس حمایت کنند.

کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گلستان در انتخابات غرب اعلام شد

به گزارش گلستان ۲۴؛ رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گلستان در گفت و گو با خبرنگار گلستان ما،  اظهار کرد: مردم ما در انتخابات های مختلف نسبت به اهمیت انتخابات واقف هستند و امیدواریم مردم عزیز با حضور پرشکوه در پای صندوق های رای با آرمان های انقلاب بیعت مجددی کنند.

وی خاطرنشان کرد: شورا بر اساس دستورالعملی که در مرحله اول اعلام شده بود از بین گزینه هایی که در منطقه ترکمن صحرا تایید صلاحیت شده بودند مکانیزمی داشت که به گزینه فارس و ترکمن برسد.

حجت الاسلام  طاهری افزود: در بین کاندیدای ترکمن بعد از بررسی های لازم به عبدالجلال ایری رسیدیم که وی به مرحله دوم راه پیدا کرد.

رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گلستان اذعان کرد: بر اساس تصمیمی که گرفته شد در مرحله دوم نیز شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به عبدالجلال ایری رسید و امیدواریم مردم نیز ایشان را در راه رسیدن به مجلس حمایت کنند.

وی در خصوص اهمیت حضور مردم در انتخابات گفت: مردم در دو صحنه به صورت جدی در دفاع از نظام حاضر می شوند، یک صحنه راهپیمایی ها است و صحنه دیگر انتخابات است با توجه به اهمیت انتخابات مردم غرب گلستان مثل همیشه پای صندوق های رای حاضر می شوند.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار