مسئول قرارگاه محرومیت زدایی سپاه خبرداد؛

سردار حزنی با اشاره به پروژه‌های محرومیت زدایی در گلستان، خاطرنشان کرد: هزار و ۷۱۰ پروژه عمرانی و ۲۴ هزار و ۶۶۴ پروژه غیرعمرانی با اعتبار ۱۹۰ میلیارد و ۶۵۸ میلیون تومان در گلستان ایجاد شده است.

افتتاح بیش از 26 هزار پروژه محرومیت زدایی در گلستان/ ۱۹۰ میلیارد تومان پروژه محرومیت زدایی در گلستان افتتاح شده است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از گلستان ما، سردار سید ضیاالدین حزنی پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح متمرکز پروژه‌های محرومیت زدایی گلستان، اظهارکرد: سپاه از جمله نهادهایی است که حواس آن به مردم بوده و ماموریت اصلی آن ایجاد امنیت پایدار در کشور است.

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه با اشاره به پروژه‌های محرومیت زدایی در گلستان، خاطرنشان کرد: هزار و ۷۱۰ پروژه عمرانی و ۲۴ هزار و ۶۶۴ پروژه غیرعمرانی با اعتبار ۱۹۰ میلیارد و ۶۵۸ میلیون تومان در گلستان ایجاد شده است.

وی افزود: این پروژه‌ها در ساخت مسکن محرومان و مددجویان، احداث و مرمت مساجد، حوزه‌های علمیه، خانه عالم، در حوزه کشاورزی و ایجاد چاه آب، تعمیر و احداث مدارس بوده است.

حزنی با اشاره به شیوع کرونا ابراز کرد: کرونا هزینه های بسیاری را برای ما ایجاد کرد اما با کمک مردم و نهادهای دیگر توانستیم تاکنون در مهاراین بیماری موفق باشیم.

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه با تاکید بر لزوم توجه به محرومان، گفت: سعی داریم اهدا هزار جهیزیه در بین زوجین محروم گلستانی را در برنامه های خود قرار دهیم.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار