استاندار گلستان با بیان اینکه سامد حلقه واسط بین مردم و مدیران است، اظهار کرد: هدف ما رفع مشکلات مردم با همکاری دستگاه های اجرایی است و در این مسیر سامانه ارتباط مردم با دولت می تواند نقش تاثیرگذاری داشته باشد.

هدف ما رفع مشکلات مردم با همکاری دستگاه های اجرایی است

به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر هادی حق شناس صبح امروز 15 مهر با حضور در مرکز سامد ضمن دیدار چهره به چهره با مردم و پاسخگویی تلفنی به آنان ، تصرح کرد: سامد مکانی است برای پاسخگویی به مردمی که به هر دلیلی در دستگاه های اجرایی مشکلاتشان رفع نشده است.

وی افزود: یکی از مسائل حال حاضر ، مشکلات دانش آموزان به لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری با سامانه شاد به دلیل وضعیت شیوع کرونا است که آموزش و پرورش باید این مسائل را هرچه سریعتر مرتفع سازد.

استاندار گلستان یادآور شد: بیشترین مسائل مراجعه کنندگان در خصوص اشتغال و مشکلات مالی و معیشتی است که تلاش داریم با استفاده از ظرفیت نهادهای حمایتی و همچنین از طریق پروژه های اشتغالزایی ، سعی در رفع آن داشته باشیم.

دکتر حق شناس پاسخگویی را وظیفه مسئولان دانست و خاطر نشان کرد: تلاش ما همراهی در جهت رفع مشکلات مردم است و در این مسیر مدیران دستگاه های اجرایی همکاری لازم را خواهند داشت.

لازم به ذکر است سامد ، سامانه ارتباط مردم و دولت است که شهروندان می توانند با شماره 111 تماس گرفته و ضمن ارتباط با مدیران مسائل و مشکلات خود را مطرح کنند تا هرچه سریعتر شاهد رفع آن باشند.

 

 

 

ارسال نظر

آخرین اخبار