سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز از صعود پنج پله‌ای این دانشگاه در نظام رتبه‌بندی ۲۶ گانه دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

صعود ۵ پله‌ای دانشگاه آزاد اسلامی بندرگز در تعیین نظام رتبه‌بندی ۲۶ گانه

 به گزارش گلستان ۲۴؛ به نقل از آنا از بندرگز، مجید محمدنژاد در جمع کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز اظهار کرد: این دانشگاه براساس تعیین رتبه‌بندی ۲۶ گانه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۹  براساس درآمد و شاخص‌های مرتبط، صعود پنج پله‌ای داشته و از جایگاه ۱۷ در سال ۹۷ به جایگاه ۱۲ در سال ۹۹ ارتقا یافته است.

وی اضافه کرد: پایگاه رتبه‌بندی ۲۶ گانه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان یکی از شاخص‌های پایگاه رتبه‌بندی دانشگاه براساس درآمد و شاخص‌های مرتبط رشد شامل شاخص کسری و مازاد، شاخص رشد درآمد، شاخص دستیابی به هدف برنامه‌ریزی‌شده و دانشگاه‌های آزاد اسلامی سراسر کشور را مورد ارزیابی و سنجش قرار می‌دهد.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز خاطرنشان کرد: براساس رتبه‌بندی ایجادشده واحد بندرگز در دو شاخص کسری و مازاد و شاخص دستیابی به هدف رتبه اول استان و در شاخص رشد درآمدی رتبه دوم استان و در مجموع رتبه دوم رشد را در واحدهای استان گلستان داشته است.

سرپرست واحد بندرگز افزود: این واحد به‌عنوان دانشگاهی متوسط توانست با تلاش مسئولان و کارکنان تلاشگر خود با رشد صعودی پنج‌پله‌ای در مقایسه با گذشته، رتبه دوم را از نظر اختلاف رشد در استان گلستان کسب کند و عنوان دوازدهمی رتبه‌بندی ۲۶ گانه واحدهای دانشگاهی را به خود اختصاص دهد.

 

ارسال نظر

آخرین اخبار