مداح اهل بیت(ع) خرید چند کتاب شعر را به علاقه‌مندان به مطالعه توصیه کرد.

توصیه میثم مطیعی برای خرید چند کتاب شعر خواندنی

به گزارش گلستان24؛نمایشگاه کتاب هر ساله با حضور تعداد قابل ملاحظه‌ای از ناشران تهرانی و شهرستانی در اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود. با وجود اینکه در 10 روز نمایشگاه، هزاران عنوان برای مخاطبان عرضه می‌شود، اما موضوعی که همیشه ذهن مخاطب عام را درگیر می‌کند، بحران انتخاب کتاب خوب است.

انبوه کتاب‌های زرد و شبه‌کتاب‌ها در جایی که قرار است کارنامه نشر ایران در چند سال اخیر باشد، انتخاب را برای مخاطبی که به طور جدی دغدغه کتاب در طول سال ندارد، دشوار می‌کند. فال‌نامه‌ها و کتاب‌های زردی که در قالب‌های مختلف دینی و مذهبی منتشر شده‌اند، در اکثر راهروهای نمایشگاه دیده می‌شود. انبوه کتاب‌های این‌چنینی و نبود ساز و کار مناسب جهت ترویج کتاب خوب در کشور، سبب گمراهی مخاطب عام شده و متأسفانه گاه همین بی‌اطلاعی منجر به گرم شدن تنور شبه‌کتاب‌‌ها می‌شود. معرفی کتاب خوب از سوی اهالی فرهنگ و ادب همواره یکی از راهکارها برای راهنمایی مخاطب به منظور دست‌یابی به کتاب خوب است.

میثم مطیعی، مداح اهل بیت(ع)، در همین زمینه ضمن پیشنهاد خرید چند کتاب خواندنی در صفحه شخصی‌اش در فضای مجازی نوشته است:

‌معرفی کتاب‌های خوب و خواندنی، آن‌هم در روزهای نمایشگاه کتاب یکی از مصادیق بارز امر به معروف است.‌‌ ‌سال‌هاست که توفیق استفاده از اشعار جمع زیادی از شاعران خوب کشورمان را در هیئت‌ها و برنامه‌های آیینی دارم.‌ ‌امسال هم کتاب چهار نفر از این شاعران، جزو تازه‌های خواندنی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است.‌

مطالعه این چهار کتاب را به عموم دوست‌داران شعر و ادبیات پیشنهاد می‌کنم:‌

1. «یادآوری» از محمدمهدی سیار

2. «تماشایی» از میلاد عرفان‌پور

3. «پیشواز» از محمدرضا وحیدزاده

4. «حاشا» از امیررضا یزدانی

‌برای تهیه هر کدام از این چهار اثر می‌توانید به غرفه‌ شهرستان ادب (واقع در سالن ناشران عمومی، راهروی 19، غرفۀ 25) مراجعه کنید.

/تسنیم

ارسال نظر

آخرین اخبار